Opustené budovy a miesta v Banskej Bystrici

simonhuska
8. nov 2021

Môžem sa spýtať nepozná tu niekto opustené budovy a miesta v Banskej Bystrici?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonhuska
autor
8. nov 2021

@cocolino234 Ďakujem za upozornenie samozrejme o tom ešte porozmýšľam. Ale len by som chcel vedieť o nejakých miestach ktoré potrebujem na školskú prácu.

lucik194
8. nov 2021

vedela by som ti povedat v BA, tu su aj mnohe zmapovane, aj to co s nimi maju zaujem urobit....

dzejsik
9. nov 2021

@simonhuska mestske hradby, z casti Medeny Hamor, smerom do Jakuba budova lanovky z cementarky, Barcyovsky kastiel (oproti kastielu Radvanskych, ale uz je dost zrucany a fakt su tam bezdomovci), ak sa rataju budovy bani na Spanej, a este na Uhlisku ako ide lesna cesta hore na Urpin, ale nenapadne mi ako sa to tam vola

tomcimka
9. nov 2021

@simonhuska 🤔 rozmýšľam ako napísať,aby to bolo pochopiteľné 😀. Za BB je odbočka na Uľanku a Španiu Dolinu. Hneď ako sa odbočí z hlavnej cesty tým smerom,tak treba ísť do prava hore kopcom. A tam sú opustené chaty. Donoval Ivan o tom natočil aj video- má perfektné videá. Treba si dať do Google BB opustené budovy. Ďalej odporúčam ísť aj pozrieť zhorený vagón na železničnej stanici Kostiviarska. Po tragickej nehode už tam len chátra.