Operácia očí v iClinic v Banskej Bystrici

20. jan 2023

Ahojte, absolvovali ste niektorá laserovú operáciu očí (krátkozrakosť) v Banskej Bystrici v iClinic? Aké máte skúsenosti? Ďakujem

katie253
21. jan 2023

Myslím, že minule tu bola diskusia a sa mi zdá že sa jednalo i túto kliniku. Že majú na nich veľa sťažností. Hľadaj v diskusiách....

lydia13
25. jan 2023

Ja som ju absolvovala pred 2 rokmi a teda ten systém bol úplne strasny, predoperacna i pooperačna starostlivosť zanedbana, ale operácia sa našťastie vydarila 🙂 ak by som ju podstupovala znovu, určite by som si ale vybrala inú kliniku..

zuzanka.zuzu
25. jan 2023

ich ešte nezatvorili?

optame
25. jan 2023

V BB by mal byt Excimer ocna kl., Alebo v nemocnici sa tiez robi jednodnovka

tamia111
1. feb 2024

Neodporúčam túto kliniku, neverila som po prečítaní negatívnych recenzií až som sa presvedčila na vlastnej koži. Ak máte radi svoje oči a vážite si svoje zdravie tak navštívte inú kliniku !

autor
1. feb 2024

@tamia111 ja som bola na úvodnej konzultácii alebo ako to nazvať... Ale ostala som dosť nepríjemné prekvapená, nebola som tam len ja, ale rovno zástup ľudí a šlo to ako na páse, proste jeden, rýchla prehliadka hotová za 10 min., potom ďalší a takto.... A keď som sa pýtala, či je to všetko tá prehliadka, že áno, že to môžem ísť rovno na operáciu, že iné vyšetrenie nie je potrebné... No kamarátky, ktoré boli v BA absolvovali 2-3 hod. predoperačné vyšetrenie, tak je to divné... ja som mala z toho celého dosť negatívny dojem, takže som sa rozhola to nepodstúpiť zatiaľ, neprišlo mi to seriózne... Veď ide o oči a nekupujem si ponožky, tak by som čakala iný prístup

autor
1. feb 2024

V BA na inej klinike som myslela...nie iclinic...
@tamia111 ty si podstúpila operáciu?

tamia111
1. feb 2024

Áno podstúpila a ľutujem to a budem hádam do konca života, áno zdravie a zrak máme len jeden

autor
1. feb 2024

@tamia111 môžeš prosím napísať bližšie? Nevydarila sa teda, ale dokoriguju ti zrak alebo to je nedajbože niečo nemenné? Ak nechceš písať, nemusíš, len som zvedavá, lebo aj napriek mojím nepríjemným pocitom to z časti stále zvažujem, že by bolo fajn vidieť bez okuliarov....ale teda asi iná klinika

tamia111
1. feb 2024

Existujú aj iné kliniky na ktoré sú veľmi dobre recenzie, určite ak človek nechce nosiť okuliare kvôli estetike alebo mu to nevyhovuje kvôli práci alebo iným dôvodom tak určite to stojí za to podstúpiť tento zákrok ale určite na inej klinike a priebeh pred operáciou , operáciu a celkovo po operačnú starostlivosť vám napíšem do správy 😉

zuzana343
19. feb 2024

@tamia111 dobry den. Aj mna poskodili. Napisete mi prosim co sa Vam stalo?