Odporučte mi detského zubára pre 16-mesačného syna

miskafilipkovab
30. apr 2021

Ahojte, viete mi poradit trpezliveho zubara pre syna v okolí? Syn ma 16mesiacov, nema velmi rad ked sa s nim robi nasilu. Neviem si predstaviť ani co by robil u zubara ale o zubky sa musime starať. Preto co najtrpezlivejsieho zubara 🌞 Dakujem.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca84
30. apr 2021

@miskafilipkovab mudr. Sintajova, ale neviem, ci berie novych

11iva11
30. apr 2021

@miskafilipkovab Neviem, čo v takom veku bude robiť zubár s tvojím synom. Momentálne je najdôležitejšia tvoja starostlivosť doma - čistiť synovi zubu vhodnou kefkou, aj keď sa mu to nebude páčiť a bude hlasito protestovať.

miskafilipkovab
autor
30. apr 2021

@viestta och, ja mam taku bezcitnu zibarku v starsom veku... Ku nej by som neodporucila ani dospelého 🙄 ale tak ja nemam starosti so ustnou hygienou tak staci mi... No moj pristup byva vždy taky ze muz ho zabava a ja pocuvam dr lebo zatial co behame po dr s malym tak musi byt jeden co pocuva pokyny a informacie od dr. Mame niekolko zdravotných problemov. Dakujeem teda za info ☺️

miskafilipkovab
autor
30. apr 2021

@11iva11 tak asi nehladam zubara z nudy. O zubky sa staram ako sa len da, on si zubky rad umyva od začiatku. No ked sa jedna diagnoza nadpaja na druhu tak zubna pasta a kefka nam nestacia. Takze dik za odpoved k veci

11iva11
1. máj 2021

@miskafilipkovab Ospravedlňujem sa, mala som pocit z tvojho úvodného príspevku, že syn nemá rád čistenie zubov.
Tak potom v pohode.
Som myslela, že chceš riešiť kazy, ale očividne nejaké iné diagnózy.

slavkadi
1. máj 2021

@miskafilipkovab skúste dr.Mercovu, my k nej chodíme všetci, má veľmi dobrý prístup k deťom, moja 4rocna sa k nej doslova pýta, keď idem so starším, chce ísť aj ona, povoziť sa na kresle 😁

ikaika
9. feb 2022

@slavkadi kde ordinuje? A este k nej chodite?

slavkadi
9. feb 2022

@ikaika v poliklinike v Sasovej, áno chodíme.