Neurológia v Banskobystrickom kraji

slniecko3108
14. mar 2022

Dobrý deň prajem. Hľadám šikovného neurológa v BB kraji. U nás v mieste bydliska je všetko plné na dlhé mesiace a nie sú ochotný poriadne vyšetriť pacienta. Mám obrovské bolesti v krížovej časti odkiaľ pravdepodobne vyvieraju ďalšie bolesti rúk a nôh. Prosím radu ktorý lekár vezme aj z iného okresu. Ďakujem

stanulienkat
14. mar 2022

@slniecko3108 kym najdes, tak par rad: nespavaj na bruchu,neumyvaj vlasy v predklone nad vanou. Dobra masaz elektroliecba, spevnenie svalstva...

slniecko3108
autor
15. mar 2022

@stanulienkat No tak to asi bude problém. Ešte to umývanie vlasov ani nie, ako to spavanie na bruchu. Inak nezaspím. Aj keď už pár krát sa mi stalo že som sa v noci zobudila na bolesť ako priskripnutia žalúdka... A to ani nehovorím o bolesti krížov. Veď to že lekár má nechce poslať nikam ani na rehabky. Keďže mám cviku dosť veľa v práci aj toto prispelo k tomu že mám bolesti. Dvíhanie ťažkých bremien... Už sa snažím brat všetky možné vitamíny aby to bolo ok. No kým sa podľa môjho názoru nepride na príčinu to bude asi "zbytočne"...

stanulienkat
15. mar 2022

@slniecko3108 ver mi, ze najhorsie ti robi to spavanie. Mala som to iste. Da sa odvyknut. Kupila som tvrdsi matrac a spim na chrbte, max na boku. A fakt to pomohlo. Pretoze, ked spis na bruchu,tak mas uuuplne zle zahnutu chrbticu.

slniecko3108
autor
16. mar 2022

@stanulienkat my máme tvrdý matrac lebo na mäkkom nevieme spávať. Už len daak si odvyknut. Čo bude asi ťažké. Najhoršie je že v práci dviham ťažké veci a to mi tiež pridáva na bolesti občas...
Ďakujem za radu pokúsim sa s tým niečo robiť

mrazicka0972
12. apr 2022

@slniecko3108 dr. Dupejová. Za príplatok 10€ vie dať termín do 2 týždňov a je veľmi dobrá. Alebo ešte dr. Kováčiková

slniecko3108
autor
15. apr 2022

@mrazicka0972 a smiem vedieť odkiaľ konkrétne sú. Ďakujem

mrazicka0972
15. apr 2022

@slniecko3108 dr. Dupejová je na novej ulici a dr. Kováčiková pri starej nemocnici. Pozrite google, sú tam presné adresy 🙂

slniecko3108
autor
16. apr 2022

@mrazicka0972 ďakujem