MUDr. Mário Vodecký - skúsenosti

wyslmt
6. dec 2022

Ahojte dievčatá. Prosím viete mi posunúť nejaké súčasne skúsenosti s pánom doktorom Vodeckym? Veľmi pekne ďakujem.

ivka225
6. dec 2022

Ak myslis toho z BB, tak ten je slavny tym, ze sa tam neda dovolat. Telefony jednoducho nezdvihaju.

zuzan286
7. dec 2022

@ivka225 majú vyhradený čas,kedy telefóny dvíhajú🙂

wyslmt
autor
7. dec 2022

@ivka225 áno to viem 😀

wyslmt
autor
7. dec 2022

@zuzan286 áno viem, som jeho pacientka. Skôr ma zaujímalo aký má prístup. Lebo mam pri nom nie dobrý pocit. Tak či je to len subjektívne alebo je taký všeobecne.

tanyan
7. dec 2022

Ja som ho mala pri pôrode (2014) a mám veľmi príjemné spomienky. Mne jeho prístup vyhovoval, ale bol to jednorazový zážitok. 😉

nana2021
9. dec 2022

@wyslmt som jeho pacientka, hľadám si iného. Celé tehotenstvo som od neho chodila s plačom a to som nemala žiadne ťažkosti. Otras prístup

buvalka
14. dec 2022

Ja chodím dlho k nemu. Je to odborník... Ale podľa môjho názoru neznáša tehotné ženy. Ten prístup pri oboch mojich rizikových tehotenstvach bol extrémne chladný, odmeraný....neprijemny...bez slov.. samozrejme ale nikdy nič nezanedbal ba priam nad rámec odborná starostlivosť. Na rutinnej prehliadke po pôrode vymenený lekár... Ja som ale povaha ktorej to v podstate vyhovuje takéto správanie...

weronikavs
14. dec 2022

@wyslmt ja som od neho odišla. Bol dobrý lekár do momentu, kým nebol problém. Prvé tehu bol ešte ako tak, ale úplne bez emócií, žiadne zažartovanie, odľahčenie situácie. Proste rutina. Druhé tehu u neho bolo ťažké. Furt som revala po návšteve u neho. Neskutočne ma vždy zdeptal. Žiadne upokojenie, odľahčenie situácie. Proste pacientka číslo... Po tehotenstve som odišla. Bola som u neho cca 6 rokov.

tanyan
15. dec 2022

Neviem čo je na tom pravdy, ale počula som, že mal pred rokmi nejaký nešťastný pôrod a nedopadlo to dobre (neviem či zomrelo dieťa alebo matka) a vraj ho to tak vzalo, že dlho ani nechodil rodiť. Ak to v ňom zanechalo hlbokú traumu, tak sa pravdepodobne len snaží preventívne nevytvárať si citové väzby a preto pôsobí chladne.

buvalka
15. dec 2022

@tanyan fuuuuuuha... Tak to potom dáva zmysel... To som vôbec netušila, úplne inak by som sa k tomu postavila.. Ďakujem za túto informáciu

relianeska
29. jan 2024

Vyborny odbornik, nic nenecha na nahodu. Ma mozno vela pacientiek ale ku kazdej pristupuje vramci situacie. Mna zachranil v hodine 12 a som vdacna ze som natrafila prave na neho! Lepsieho odbornika v BB najdete malokde, stretla som sa za svoj zivot s viacerymi.

penelope2066
9. júl 2024

Lepšieho gynekológa som si ani nemohla priat 🙏 Vyborny odborník, empatický ale zaroven aj praktický lekár.Nerozprava omáčky a povie narovinu fakty.Jemu vdacim za to,že mám zdravé dieťa,nakoľko som mala vysoko rizikové tehotenstvo,po dvoch zamlknutych potratoch.