MUDr. Ľudmila Ivančíková v Banskej Bystrici - skúsenosti

heymissg
17. mar 2021

Ahojte máte prosím niektorá skúsenosť s MUDr. Ivančíkovou - pediatričkou? Prístup, komunikácia, riešenie problémov....

bibusss
17. mar 2021

@heymissg dobrý deň 😁, k Ivančíkovej som chodila ešte ja ako dieťa a teraz tam mám svoje 2 baby. Je to doktorka ktorá nemá vlastné deti, no všetko to čo nedala vlastným dáva svojím zverencom..čo sa týka prístupu..za nás super. A nevravím to preto že ju poznám toľko rokov. 😉 Akýkolvek problém sme mali, našla riešenie, ...odborne posúdi, a stanoví liečbu. Čo ja v tejto ambulancii kvitujem je že sa dovolam furt, samozrejme v ordinačných hodinách. Niekde je to problém. Takže vrelo odporúčam. 😆

mrazicka0972
17. mar 2021

@heymissg veľmi milá pani doktorka aj sestrička. Síce sme u nej boli len na odbere krvi (lebo naša dr. bola vtedy na dovolenke) oceňujem, že všetko prebehlo rýchlo, bez stresov (kdežto mojej dr. musím sama asistovať a mne celkovo odbery krvi malým deťom nerobia dobre) a dokonca keď sme odchádzali a ja som sa po odbere hanbila spýtať, spýtala sa ma sestrička či nechcem syna ešte nakojiť a tak nás skryli a zatiaľ si pripravili ďalšieho pacienta a potom sme šli spokojne domov 🙂 úžasný prístup. A o 2 dni som nestihla po 11tej ani zavolať a už mi sestrička ráno volala, že máme dobré výsledky 🙏 Tiež som uvažovala či k nej neprejsť 🤔

heymissg
autor
17. mar 2021

Super ďakujem Vám veľmi pekne za odpovede❤️