MUDr. Kamoďová - zmena miesta

20. apr 2022

Ahojte, neviete kam odchádza doktorka Kamodova a kto ju nahradi v Novamede? Dakujem 😊

veva24
20. apr 2022

Ahoj, odkiaľ vieš,že odchádza?

michaelam2
20. apr 2022

Odchadza? Akurat som tam zajtra chcela volat ci neberu nove pacientky

ikaika
20. apr 2022

.

autor
21. apr 2022

Viem to, lebo som sa k nej prehlásila ešte v marci a keď som volala tento mesiac ohľadom preventivky, ktorá mi vychadza na jún uz mi sestrička povedala, že Kamodova odchádza a ze budem musiet ist k niekomu inemu tam. Aj Novamed uz vyhlásil pracovné miesto nové na gynekológiu. Len som chcela vediet, či niekto nevie nieco bližšie, kto je u nej uz dlhšie napr.

veva24
21. apr 2022

Ja som bola u nej v marci a nič mi nehovorila a to sme sa dohadovali na ďalších vyšetreniach

autor
21. apr 2022

@veva24 Tak neviem, ja som sa presne v marci s nou dohodla, ze k nej prestúpim, čiže este vtedy mi povedala, ze jasne ze beru novych pacientov. A v aprili uz mi povedala sestrička toto 🤷

imany
21. apr 2022

Komodova ma ambulanciu aj vo zvolene možno ostava tam

lajka77
24. apr 2022

.

julka29
25. apr 2022

Dnes som volala s pani doktorkou a do konca mája je ešte v Novamede, potom už nie.

autor
25. apr 2022

@julka29 a náhodou nepovedala kam ide a kto nastúpi miesto nej?

julka29
25. apr 2022

Kto ide miesto nej netuším. Ja idem v máji ešte k nej že mi povie viac ale čo spomenula ze bude mat svoju súkromnú ambulanciu

lajka77
25. apr 2022

A potom bude mat pacientky niekto novy namiesto nej?

ivetatalarova
2. máj 2022

@julka29 prosím vás môžete potom poskytnúť info, kde bude mať ambulanciu? Dakujem

julka29
3. máj 2022

@ivetatalarova samozrejme, keď zistím od nej viac napíšem 🙂

lajka77
3. máj 2022

Ja sa tam snazim dovolat aj na informacie aj sestricke uz od minuleho tyzdna a nikto mi nedviha

julka29
3. máj 2022

@lajka77 ja som sa len raz nedovolala ale na informácie som sa bez problémov a tam mi vtedy povedali, že má dovolenku a preto neberie....treba iba skúšať sestrička dosť často odchádza z ambulancie

lajka77
3. máj 2022

@julka29 ja sa neviem ani tam dovolat este som aj pozerala ci mam dobre cislo..proste mi to nikto uz tyzden neberie

lajka77
4. máj 2022

Dnes som sa dovolala povedali mi len ze pride niekto nevedia kto ale ze prestupovat netreba

autor
4. máj 2022

@lajka77 No netreba sa prehlasovat len otázne je, kto príde namiesto nej a či to bude niekto koho by si človek aj sám vybral.

lajka77
4. máj 2022

No ved prave toto..neviem ci sa mam rovno prehlasit alebo pockat

julka29
18. máj 2022

Ak chcete prejsť ku Kamoďovej choďte k doktorovi Rychtárechovi a povedzte že chodíte ku Kamoďovej - on je zatial pri starom Priore. Ona si ešte vybavuje veci takže potom sa prestúpi k nej, len aby ste mohli ísť do novej ambulancie musíte byť pacientky u Rychtárecha. Potom keď vám dá on lístok s tým si pôjdeme po kartu do Novamedu. Vizitka je už s novým miestom kde sa budu od 1.6 nachádzať.

julka29
18. máj 2022

Ak zostanete v Novamede namiesto nej má prísť nejaký doktor od 1.7.

lajka77
18. máj 2022

@julka29 a ked som u nej v novamede tak ma nevezme tam ked zavolam?

julka29
18. máj 2022

@lajka77 aj ja som u nej v novamede ale treba zobrat z tadial kartu, kym si nevybavi veci robi pod Rychtárekom. Aj v novamede robi pod macejkom lebo ked som isla na pn musel mi on dat pn. Kym nemaju kartu v novej ambulancii tak nezoberie. V novamede musia vyradit z kapitacie a v novom podpisat poskytovanie zdrav. starostlivosti.

julka29
18. máj 2022

@lajka77 ona uplne odchadza z novamedu a bude robit iba v novej amulancii.v novamede je do konca mesiaca iba

lajka77
18. máj 2022

@julka29 ano pnku aj mne vypisoval macejka ...a potom od toho jula ked tam zvavolam vezme ze by som prestupila? Ci musim zobrat kartu z uz teraz ist k tomu rychtarechovi?

julka29
18. máj 2022

@lajka77 ja som išla rovno dnes od nej ku rychtarekovi lebo budúci mesiac idem na kontrolu aby som to mala v poriadku, my sme dnes na chodbe čakali štyri na to aby nás zapísal a dal nám lístok aby sme mohli ísť po kartu do novamedu. Podľa mna čím skôr tým lepšie a mate pokoj ale dá sa prestúpiť aj neskor len ja to potrebujem mat už vybavené

veva24
4. jún 2022

Lekár namiesto doktorky Kamoďovej