Kam na mamografiu?

simca06022011
9. júl 2024

Kde odporucate ist na mammografiu? v mammacentre som dostala termin uz v marci, ale az na januar 2025 a velmi sa mi nechce cakat.. nasla som aj ine, napr. v poliklinike je uz o 2 mesiace termin, asi su aj ine...
Mate skusenosti, odporucanie, nejake vyhody/nevyhody?

heln
9. júl 2024

@simca06022011 odporucam polikliniku, termin je celkom rychlo, maju novy stroj, personal je mily, az tak to neboli, spravia hned aj sono.

heln
9. júl 2024

@simca06022011 mamacentrum ma sice uplne najnovsi stroj, ale pocula som skusenost, ze pani potom vysetreni dost dlho boleli prsia a tiez nejaka neprijemna doktorka. v novamede si treba este zaplatit rocny poplatok 30 eur.

simca06022011
autor
9. júl 2024

@heln v novamede to majú divne. Tam ani neskusam. Ja mam poplatok uhradený 🫣 ALE inak treba sa doháňať na recepcii q netreba platiť, bola som svedok. Prišiel chlap s tým, ze nemajú právo zdierst pacientov a on to neuhradí, vraj aj pokutu novamed za to dostal (?) A musia mu poskytnúť starostlivosť aj bez " poplatku" 😂 ja som si to s obdivom vypočula...kiež by viac ludi malo na toto gule...
Inak ja nakoniec gynekológia kvôli ktorej som to platila odišla.prec 😁

simca06022011
autor
9. júl 2024

Tak skúsim polikliniku, však ak dačo aj tak sa bude riešiť ďalej. Mne sa nechce čakať toľko. Hlavne už minulý rok som ani sono nestihla tak mam nervicky ze budem 2r bez kontroly 😂

lenkahvh
9. júl 2024

Ja naopak mám nedobru skúsenosť v poliklinike na sone. Falošný, resp. nesprávne označený nález od UA doktora. V Novamede aj v Mamacentre myslím lepšie odborne, zhodne.