Kaderníctvo na kučerave vlasy - Banská Bystrica

30. sep 2022

Ahojte, viete mi poradiť kadernictvo kde vedia dobre ostrihať kučerave vlasy BB alebo Zvolen? Z osobnej skúsenosti viem, že nie každý kaderník/čka vie ako na to. Pozerala som aj rôzne kaderníctva na FB a ich stránky sú plné balayage a dokonale rovných vlasov, ktoré vyrovnajú na ešte rovnejsie 🙈 prípadne umelé vlny urobené kulmou. Nikde ani jedna fotka prirodzene kučeravej zákazníčky a pritom to naozaj nieje jednoduché dobre ostrihať také vlasy 🤷 Ďakujem

123kika1234
30. sep 2022

Hair salon stanka Košice, nie BB, ale oplatí sa pricestovať. Salón zameraný na CGM. Ja som tam išla (nie na strihanie) až zo Žiliny.

aaadkaaa
30. sep 2022

Najblizsie je v Lucenci salon zamerany na CG, kolegyna tam chodi az zo Sliaca

autor
30. sep 2022

O CGM viem a veľmi rada by som vyskúšala, len mám malé dieťa, manžel býva dlho v práci, starých rodičov máme ďaleko, tak je pre mňa ťažko ísť takto ďalej cez týždeň 🤷 preto aspoň hľadám niekoho kto síce nerobí CGM metódou, ale aspon ma skúsenosti s kuceravymi vlasmi 🤷

123kika1234
30. sep 2022

Ja na strihanie chodim ku klasickej kaderníčke, stačí aby ovladala postupný strih..

aniele
30. sep 2022

https://www.didisalon.sk/?gclid=CjwKCAjwp9qZBhB...
Tento bol dnes ráno v TV, tá kučeravá dievčina je jeho snúbenica. Prirodzene kučeravá, strihal, farbil. Asi bude aj drahý, ale overiť si to môžeš.

autor
30. sep 2022

@123kika1234 Ja som už raz skúsila klasickú kadernicku, keď bol môj kaderník v nemocnici a veľmi zle ma ostrihala tak už mám rešpekt. A keďže môj kaderník už pomaly prestáva strihať musím niekoho iného nájsť.

autor
30. sep 2022

@aniele Jeej vo Zvolene super ďakujem pozriem 🙏

andreakotesova
30. sep 2022

@123kika1234 kto v ZA?

123kika1234
30. sep 2022

Národná 13 🙂