Kaderníčka v Banskej Bytrici - butterffly haircut

24. apr 2023

Dobrý deň neviete kde v BB by mi kvalitne spravili tento účes? Po anglicky sa to vola butterffly haircut po slovensky netuším, môže byť aj v blízkosti bb

bela30
24. apr 2023

Myslim, ze kazda sikovna kadernicka to zvladne, nie je to nic zlozite, dokonca su aj videa na tento tzv.motyli strih na youtube. Akurat ide o to, ze pokial mas nevlnite, rovne vlasy, nebude to vyzerat ako na foto, pokial si to nebudes natacat alebo doma fukat do objemu s tou velkou kefou, co pouzivaju v kadernictve. O tento uces sa musis starat inak ti akurat tak ostane polka vlasov na hlave kratsia povedzme v dlzke po bradu a zvysna polka v dlzke napr. po hrudnik.

autor
25. apr 2023

@bela30 stačia natačky?

nevenka
25. apr 2023

Podla mna ziadne natacky, to je fukane tou kefou urcite. Ja mam kucerave vlasy a sla som do postupneho bobu, lebo mi padaju vlasy po porode. S vyfukanim to vyzeralo super, ale ja si to necham skuceravit doma na volno. Rovne by to vyzeralo nie dobre.

leniel
25. apr 2023

krasne to vyzera, raz som taky strih mala, ale je to extremne neprakticke ak mas rovne vlasy. bez vyfukania kefou to vyzera hrozne...