Intelektové testy

5. nov 2023

Ahojte. Kde prosím v banskobystrickom kraji nám urobia intelektove testy 7 ročnej dcére ktorá má Aspergerov syndróm, potrebné k zápisu do základnej skoly? Dcéra má odklad povinnej školskej dochadzky ale v septembri 2024 už musí nastupit na základnú školu. Okrem cppp v BB na Mládežníckej. Tam nechceme ísť. Ďakujem za rady.

autor
5. nov 2023

@pribinak to je Bratislava, chceme BB kraj a je navyše sukromné. Realizovať sa to musí v štátnom lebo inak výsledky neplatia

autor
5. nov 2023

Neporadí nikto?

janocka
5. nov 2023

Prečo by nemali platiť výsledky zo súkromného? Mne v škole odporučili súkromné, oretiže štátne CPPPaP v BA dávajú termín najskôr o pol roka a to je neskoro

autor
5. nov 2023

@janocka lebo musíš byť statne čítala som to na viacerých miestach

janocka
5. nov 2023

Zaujimave. Pred par rokmi starsiemu synovi v skole akceptovali zo sukromneho a teraz mi pre mladsieho v skole rovno odporucali sukromne. Deti chodia do obyc. statnej skoly

autor
5. nov 2023

@janocka ale máte nejaký zdravotný problém?

pietra
5. nov 2023

tu je zoznam CPPaP v Banskobystrickom kraji. Skus ich obvolat https://www.upsvr.gov.sk/buxus/docs/urady/LC/OS...

autor
5. nov 2023

@pietra ďakujem 👍

janocka
5. nov 2023

Siestak ma dysgrafiu, dysortografiu, dyspraxiu, stvrtak ide na diagnostiku kvoli podozreniu na dysgrafiu

xsuzannex
14. nov 2023

CPP Poltar, my sme boli tiez pred nastupom do skoly na jar tohto roku a celkom spokojnost.. napis mi spravu ak mas nejake otazky. Mam syna s pas.

ankare
14. nov 2023

V Detve sú veľmi milé žienky. 🙂

ikaika
23. nov 2023

skus CPP Zvolen, Brezno co mas blizko...

autor
3. dec 2023

@ankare ideme do Detvy 👍

ankare
3. dec 2023

Aj ja so synom. 😉

autor
3. dec 2023

@ankare dúfam že budeme spokojné 👍

matulik23
24. dec 2023

Prosím Vás ako dlho sa čaká na termín v Detve?