Hematológ v Banskej Bystrici

nataliia01
9. aug 2022

Ahojte, prosím Vás, viete mi odporučiť nejakého schopného hematológa v BB? Mám autoimunitné ochorenie (trombocytopéniu), kvôli ktorému musím navštevovať hematológiu v podstate pravidelne, teraz idem študovať VŠ do BB a rada by som chodila k niekomu, kto sa naozaj vyzná. Ďakujem

liloastitch
9. aug 2022

No, ak mám dobré informácie, tak jediná hematologická ambulancia v BB je v nemocnici a tam je nátresk taký, že budeš rada ak ťa vyšetria. Ja som ako tehotná s katastrofálnymi výsledkami bola odmietnutá, vraj ma majú hospitalizovať a až vtedy to budú riešiť.. Aj tak bolo, k potrebným liekom som sa dostala až počas hospitalizácie

nataliia01
autor
9. aug 2022

@liloastitch Čítala som recenzie nejaké ktoré som našla na internete a veru bieda,preto som dúfala že sa tam nájde ešte nejaký iný lekár. Ale už som sa objednala radšej do Martina.

monka7
12. aug 2022

ja som do bb chodila aj pred tehotenstvom aj počas až do porodu ku dr. Králikovej a nemôžem povedať nič zlé, je pravda, že je tam nátresk ale vládne tam profesionálny a hlavne ľudský prístup či už od sestier alebo lekárov

ella2012
14. aug 2022

Ja chodim k pani dr. Čellarovej na hematologiu v Roosveltovej nemocnici, a za mna to je PANI DOKTORKA...neskutocne precizna,empaticka,ludska...len tazko povedat,ku komu vas priradia,vyberat si clovek asi nemoze...treba sa pripravit na velmi dlhe cakanie v cakarni..