Hanlivý plagát pri vstupe do Banskej Bystrice

31. máj 2024

Dobrý deň, zrejme ste si už aj vy všimli ten hrozný veľký plagát na ploche na Urpíne (od kotlebovcov) pri vstupe do BB s nápisom,,fuck off eu".... Je to naozaj hrozná hanba a chcem sa pýtať, dá sa toto nejako riešiť aby to zmizlo? Mesto sa k tomu stále nevyjadruje... Dá sa s tým niečo robiť?

btus
31. máj 2024

žiaľ, nedá. Je to na súkromnom pozemku. ☹ Ale všetci, ktorí sú tohoto názoru chodia na dovolenky na západ, vyhovuje im euro a Schengen. Ja som raz tak kolegovi povedala, že prečo nejde na dovolenku do Ruska, keď je také úžasné.

autor
31. máj 2024

@btus ja som úplne zhrozená, a ešte viac tým, že aj tak verím, že na toto predsa musia byť nejaké páky, veď sú to nenávistné prejavy na verejnosti... Rozmýšľam, že podám sťažnosť na mesto BB, aby sa to začalo nejako riešiť, ale sama neviem, čo sa s tým dá robiť, tak zato sa informujem....

nikha2809
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikha2809
31. máj 2024

@btus ja by som aj chlapov čo chodia zarábať do Nemecka a Rakúska poslala ísť si zarobiť do Ruska, tých ktorí majú tiež takýto názor.Nech potom z toho platu živia rodinu na Slovensku

ibrunova
31. máj 2024

Ja nechápem to, že sú tak proti EÚ a pritom kandidujú bez problémov do parlamentu.

nyusika
31. máj 2024

Sedlaaaaaci (rozumej hlupaci) im tlieskaju, konecne (citat) niekto hovori ich recou

kacena4
31. máj 2024

daj info televizii mozno sa nieco pohne

nyusika
31. máj 2024

@kacena4 😀 😀 😀

jasne, pri sucasnej cenzure medii urcite...smiech cez slzy

btus
31. máj 2024

@nikha2809 neviem, či by sa z toho Ruska vrátili vôbec zdraví alebo živý, nie to aby uživili rodiny.

btus
31. máj 2024

@ibrunova je mi z nich na grcanie. Sú proti EU, ale peniaze z EU im nesmrdia. Smradi

btus
31. máj 2024

@nyusika pomaly sa z nás stáva Bielorusko. Cenzúra, cenzúra, cenzúra. A tí dementi čo ich volia, to nevidia.

reddflowerlife
31. máj 2024

Mne sa paci ako sa Sulik po tej hanbe s sms od Hascaka stiahol tak uz mu ostava len EU

stanulienkat
31. máj 2024

Hovoria jazykom svojich volicov.

btus
31. máj 2024

@reddflowerlife nebyť Sulíka a Matoviča - keby si neriešili svoje egá, tak nie sme v tejto sr...ke. ☹

tomasisa
31. máj 2024

mozno sa inspirovali trickami z namesti...co vlastne tusim sluzili ako podpora ku zbierke

autor
31. máj 2024

Skúsim osloviť nejakého z poslancov najprv asi, alebo neviem fakt.. Viem, že je to na súkromnom pozemku, ale predsa sa s tým musí dať niečo robiť... toto snáď naozaj nebudeme akceptovať a len sa ticho prizerať, minimálne mesto má dať nejaké vyjadrenie k tomuto alebo sťažnosť, veď toto už je naozaj cez čiaru.....

nyusika
31. máj 2024

@reddflowerlife
Zato mozgová elita typu Huliak, Danko a podobne v sebe takú sebareflexiu zatiaľ nenašli...

nyusika
31. máj 2024

@tomasisa tričká boli súkromná iniciatíva, bilbordy oficiálna predvolebná kampaň.
Aj keď chápem, že toto je pre vás ťažko pochopiteľné.

tomasisa
31. máj 2024

@nyusika pre koho pre nas?...nie som volic LSNS ja len z dialky ze sa inspirovali asi, a zasa hysteria:ako o tej unii ten napis ak je v zneni ako uviedla autorka, co je na nom hanlive, vyjadruje postoj niekoho k EU, tak ako niekto nenavidi Rusko, USA, mimozemstanov,Fica ci smer tak niekto z duse neznasa, nenavidi EU
a niekto tam este zapletie Danka a Huliaka, co oni maju teraz s LSNS?
a pokial viem tak iba dve strany pred prezidenstskymi volbami 1. kolom cez svojich kandidatov hovorilo o odchode z EU, ak niekto kritizoval EU/podla mna opravnene/ tak to neznamena ze bol za odchod, ale nalepky a ociernovanie ze vsetci su proti EU ktori nehlasaju rovnake hesla ako extremni centristi...nie nie su proti EU ako takej, ale proti absurdnostiam, bizardnostiam ktore posledne roky od tial dopadaju na clenske krajiny
Takze ak si ma chcela zaradit do tabora volicov LSNS tak si netrafila, resp. trafila vedla....len som ukazala aj druhu stranku mince

nyusika
31. máj 2024

@tomasisa prosím, preklad...čo mám napísať ?

Ale ak nerozumieš, čo je hanlivé na slovnom spojení "fuck off"...tak akákoľvek diskusia stráca zmysel

tomasisa
31. máj 2024

@nyusika koho ?Aj keď chápem, že toto je pre vás ťažko pochopiteľné. z tej tvojej vety, adresovala si mne ...koho vas? si myslela, co si dovolia kritizovat EU ci koho?

nyusika
31. máj 2024

@tomasisa vás, ktorí neustále hľadáte akékoľvek ospravedlnenia na takéto správanie.

autor
31. máj 2024

@tomasisa Toto snáď nemyslíte vážne... Mimochodom, my sme európska krajina, ak im tam vadí EU, prečo kandidujú do europarlamentu? Či európske platy sú už v poriadku? Je to hanlivé, nenávistné, toto na verejnosť nepatrí, je to ďaleko za hranicami slušnosti... Áno, EÚ má svoje chyby, ale vďaka eurofondom máme zrekonštruované cesty, zmodernizované školy, nemocnice atď... A stále tam ako Slovensko prispievame menej ako odtiaľ čerpáme, ale o tom asi prehľad nemáte...
Pýtala som sa ale na radu, ako sa dá uvedené riešiť, o tom, či je to hanlivé polemizovať nemusíme, pretože áno, je.

aweramina
31. máj 2024

Boze ak budes potrebovat podpisy napis mi..

lavender94
1. jún 2024

Roky tam bol napis urážajúci NATO ak sa nemýlim, potom ešte niečo… je to strašná hanba. Ľudia počujú na agresiu, poburujúce hanlivé výrazy a slušnosť sa nenosí, považuje sa za provokáciu…. Je mi z toho smutno. Ale Bystrica je kapitola sama o sebe, tam bolo vždy náckov ako hován, pochybujem, že sa a tým bude dať niečo urobiť

marca12
1. jún 2024

Mne toto tiez hlava neberie. Nadavaju na EU,ale idu kandidovat do europarlamentu.