Fončorda - byty v účkach

bzet
20. aug 2021

ahojte, zhanam informaciu. Ak tu je niekto, kto byva v tych vyskovych bytoch nad THK.
V tych bytoch su parkety. Zaujima ma, aky podklad sa nachadza pod tymi parketami. Ak ma niekto taku informaciu, bola by som za nu velmi vdacna.

helcanw
20. aug 2021

@bzet bývala som tam pred 2 rokmi a u nás v byte boli pod parketami aj podlahami betón.

bzet
autor
20. aug 2021

@helcanw napisem ti ip

kristianka2255
20. aug 2021

@bzet skvara alebo beton byva 😉

bzet
autor
20. aug 2021

@kristianka2255 tej skvary sa obavam, ze to bude treba dat von

kristianka2255
20. aug 2021

@bzet v byte toho nezvykne byt velmi vela nejaky centimeter dva viacej nie, v domoch byva 10 cm a viac

bzet
autor
20. aug 2021

@kristianka2255 ano?.. lebo ja som sa bala, ze by sme museli dorovnavat 10 cm, vzhladom k ostatnym miestnostiam a ze by sa tym prerabka vyrazne predrazila.

kristianka2255
20. aug 2021

@bzet 10 cm byva v dome.. preto tolko, lebo pod tym je hlina a vlhlo by vsetko v bytoch sa to davalo len kusok pod parkety aby nesli priamo na beton 😀

bzet
autor
20. aug 2021

@kristianka2255 mas s tym prosim ta aj priamu skusenost? ci ste napr. robili taku rekonstrukciu... lebo mna to dost odradza, vobec som na to nemyslela pri financiach na rekonstrukciu.

kristianka2255
20. aug 2021

@bzet my sme toto robili v dome, v byte sme neprerabali parkety, ale robili sme zarubne a tam to bolo vidno - tu skladbu skvary a parkiet myslim☺️

janahrivnakova
13. sep 2021

@bzet škvára a kadejaký sajrajt...prerábali sme podlahu v novembri, museli sme dať všetko preč a vyliať to betónom

bzet
autor
16. sep 2021

@janahrivnakova dakujem 🙂
aku velku plochu ste tak museli prerobit?

simca06022011
16. sep 2021

prerabali sme to sice inde, v byte v ZV, ale my sme aj rekonstruovali povodne parkety, obrusii to atd.... Rozobrali opravili a spodok sa vylial, myslim, ze aj nejake podlozky tam davali (v dome sme to uz lepili priamo na poter).
Tak je to investicia urcite (zalezi aj na tom co tam potom budes lepit, ci sa vykasles na parkety lepene a das si nejaku inu podlahu, alebo chces pouzit tie), ale oplati sa ti to spravit skor ako zariadite... zase vyliatie tej plochy nebolo nijak extra nakladne, ved to zvladli namiesat normlane na byte a davala sa tenka vrstva.

janahrivnakova
16. sep 2021

@bzet asi 25 m2

bzet
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz