Duodent zubná ambulancia

3. máj 2022

Ahojte, hľadám si dobrého, ale fakt dobrého zubára v Banskej Bystrici. Mám neustále problémy so zubami a bolesti a už sa naozaj takto nedá dlhodobo fungovať. Informácie mám len z internetu - uvažujem nad Duodent, sú v centre. Máte niekto skúsenosti, akí sú tam zubári, chodíte tam? A koľko tam platíte za plombu napr.

zuzubb007
3. máj 2022

Ja tam chodim s detmi, ide to u nich fakt rychlo, aj objednanie netrva tri mesiace ako inde, plati sa tam trosku viac samozrejme, pokial niesu nonstop problemy zo zubami odporucam

imany
3. máj 2022

Veľmi dobre viem Ako sa cítiš to isté prežívam práve aj ja včera som šla konečne k zubarovi bola som na kyjevskom dentadent ráno som volala a hneď ma zobral pán dochtor odporúčam .

autor
3. máj 2022

@imany a ako je to tam s cenami prosím ťa? Majú dobrý prístup, záleží im na pacientovi?

autor
3. máj 2022

@zuzubb007 čo to znamená trošku viac? Koľko platíte za plombu? Ja mám tých problémov práveže veľa 😔

zuzubb007
3. máj 2022

Neviem za detsky mliecny zub asi 25 za blombu, ale za nadrobenie asi 3 milimetrov odbiteho zubu 60 euro hovorim o cenach pre deti

imany
3. máj 2022

Ja som platila 128e za vytrhnutie to zahrnalo 2x rtg anesteza a stredné komplikovane vytrhnutie.
Bola som u dochtora bol veľmi mily určite si dám urobiť všetky zuby u nich .

autor
3. máj 2022

@imany 128 za vytrhnutie 😲 ...čaka som, že to bude drahšie, ale že až tak...veď majú zmluvy s poisťovňami

tanyan
5. máj 2022

Dcéra chodí do Duodent a som spokojná s prístupom, termínmi aj prácou. Neviem ako sa ceny vyvíjajú v čase, ale ja si pamätám plombu za 40€, rtg za 20€, injekcia (lokálna anestéza) asi 12€... Samozrejme záleží od náročnosti / veľkosti... Pri trhaní mliečneho sa platilo len za injekciu.
Ja chodím do http://drwhiteclinic.sk/ - stručný cenník má na stránke, akurát neviem či berie nových.

autor
5. júl 2022

Kto chodite do Duodent, neviete, koľko u nich stojí zubný implantát?

ikaika
26. jan 2023

@tanyan ahoj, ako si spokojna v Dr.white? Nebola si u nich nahodou aj na dentalke?

tanyan
26. jan 2023

@ikaika Som spokojná, naozaj im nemám čo vytknúť.
Ja nie, ale moja mama chodí aj na dentálnu hygienu - tiež je spokojná.

ikaika
26. jan 2023

@tanyan dakujem😊