Dobrý gynekológ - Banská Bystica, Zvolen

11. jún 2022

Dobry den, viete mi poradit nejakeho dobreho gynekologa BB/ZV? Kludne aj sukromny, snazim sa otehotniet a som po 3 potratoch, takze niekto komu ked bude problem sa dovolam a ktory sa mi bude venovat. DAKUJEM

natalia876
11. jún 2022

Dobrý deň, ja chodím k mudr. Molitorisovi. Za mňa super aj príjemný pán

natalia876
11. jún 2022

On robí v BB

blondie333
11. jún 2022

Molitoris a jeho manzelka Molitorisova. Za mna mozem len odporucit - aj ked nie kazdemu sedi Molitoris ako clovek, ja som s nim nemala ziadny problem. A maju uzasnu sestricku 🙂

hilda08
11. jún 2022

Ja som pred druhym otehotnením prešla k dr Fruhwaldovi v bb a som velmi spokojna, nenarozprava toho vela ale ked sa zena pýta so vsetkym pomoze, sestricka velmi ochotna

mediana
11. jún 2022

Ja mam dobru skúsenosť s Gynporom na Sliači, MUDr. Králik. Dá číslo aj na jeho pracovný mobil, čo som potrebovala vybavil urgentne (po pozitívnych Tripple testoch mi Grochala v MT na morfo ultrazvuk vybavil tak, že mu predo mnou zavolal a mala som termín za 3 hodiny!!! - a to nie sme žiadna rodina ani nic podobné). Je to veľký profesionál a milý doktor.

milovnikbehu
11. jún 2022

Urcite MUDr. Kamodova, BB momentalne prijima aj nove pacientky. Sidli v zdravomede2. Skvela, citliva lekarka, odporucam.

autor
12. jún 2022

Dakujem vam pekne 🙂

vero_jrk
7. okt 2022

V BB je aj sanatórium Helios, síce si tam žena hradí úkony sama no pomáhajú aj pri problémoch s otehotnením.. Chodím tam celé tehotenstvo a kedykoľvek som potrebovala, alebo sa mi niečo nezdalo, vzali ma hneď po zavolaní. Chodím k dr.Rossovej je milá, všetko vysvetlí nič nepodceňuje. Ostatní personál je tiež milí.