Dobrý a primerane drahý zubár v Banskej Bystrici

aaabb
11. dec 2023

Prosím Vás o radu, už dlhši cas hladame dobrého zubára v BB, resp.v blízkom okolí.
Požiadavka je kvalita, ale prosím aj primeraná cena (nie 200eur za jednu plombu).

deti95060810
11. dec 2023

Hurta

aaabb
autor
12. dec 2023

@deti95060810 prosím o bližšie info, mate skúsenosti, cena?

deti95060810
12. dec 2023

@aaabb cenník má vycapený na dverách, popr. si prečítaj na neho na nete recenzie...
ale hlavne sa opýtaj či berie nových pac.

sijana
13. dec 2023

My sme spokojný s Duodentom, modernejšie ošetrenie.
https://duodent.sk/na-stiahnutie

aaabb
autor
15. dec 2023

Nikto nič?

heln
15. dec 2023

@aaabb ja tiez chcem zmenit zubara. neviem ci si bystricanka, ale v bb je to dost problem. alebo ci chces len zmenit, lebo mas draheho. zaujali ta nejaky? ja som chodila k stefanisinovej, ale ta sa odstahovala do badina, ale momentalne ma plno, tak neberie. som u repana na polnej, po urgentnom pripade, je mily, cennik ma fajn, ale mne okrem zirkonovych koruniek nic ine neponuka a je to tazke z terminmi. velmi chvalia zvarikovu ci tak nejak u 100matologa, aj inych, ale ti dobri su plni a neberu. demi dent a podobne denty, kde nemaju uvedene mena lekarov su vacsinou ukrajinci, co by zase tak nevadilo, ale znama bola a nerozumeli si. kairos dent velmi chvalia, ale ceny neskutocne. rozhodujem sa pre usmev dent, su nova ambulancia, zatial mi neodpisali na mail, cennik maju v pohode.

hylary
15. dec 2023

@sijana
@aaabb aj my sme v duodente a spokojnosť. A berú aj nových...

aaabb
autor
19. dec 2023

Prosím o ďalšie tipy, ďakujem