Bystrica dent - skúsenosti

20. apr 2022

Prosííím, potrebujem súrne fakt dobrého zubára, rozmýšĺam nad zubnou ambulanciou Bystrica dent v BB, len veľmi by som chcela vedieť názor niekoho kto tam chodí, či sa tam oplatí isť a v neposlednom rade aj cenovo ako to tam je, nemôžem si dovoliť dať 200 eur za plombu. Oceňujem že pracujú so zubným mikroskopom, nakoľko by som potrebovala aj reendo. Máte niekto skúsenosti?

kissiska
30. apr 2022

Veľmi málo je recenzií, hľadám aj ja.

dadkap
30. apr 2022

To nie sú ti Ukrajinci na spojovej?

mimibb
12. jún 2022

To sú ukrajinci? Chodím tam, sú drahí... To je fakt, ale lekár je fajn, mladí, ale vie co robí +je fakt citlivý, reaguje na každý pohyb pacienta....používa mikroskop.... Ja osobne som spokojná, nakoľko som vystriedala x zubárov, aj lacnejších, no nerobili precízne....

autor
13. jún 2022

@mimibb čo znamená drahí? Koľko tam platíš za plombu alebo robili ti už aj niečo iné?

mimibb
13. jún 2022

No ja som mala práveže akútny stav - zápal medzi 2mi zdravými 1tkami, vďaka spackanej práci predchadzajucej zubárky, ktorá mi zle vyplnila kanálik, lebo bol zahnutý, čiže mi to teraz v Bystrica dent opravujú, liečia, zatiaľ som tam nechala cca 325e a zuby ešte niesu dokončené.... Len so samotným plombovanim skúsenosti zatiaľ nemám. Ale boli jediní vrámci bb, ktorí mi dali hneď termín a vôbec ma v takom stave vzali.

autor
15. jún 2022

@mimibb cena mi príde dosť vysoká na to, že je to zmluvná ambulancia, ale hlavné je, aby to pomohlo. Držím palce, zuby sú nočná mora.

1cleoh2o1
25. jún 2022

Ahojte, áno, pracujú tam ukrajinská doktorka a ukrajinský doktor - Mark a Angelina (myslím). Som objednaná o dva týždne, pôjdem tam prvýkrát, nakoľko práca môjho doktora išla kvalitovo poriadne dolu… som veľmi zvedavá

autor
25. jún 2022

@1cleoh2o1 super, tak by si potom mohla dať vedieť, ako si pochodila ☺ Ideš na konzultáciu či rovno na vstupnú prehliadku?

1cleoh2o1
25. jún 2022

Určite dám 🙂 idem na konzultáciu a rovno si dať opraviť kaz, ktorý podľa môjho zubára nie je nutné zatiaľ spraviť 🙈 asi je lepšie počkať, kým sa rozrastie…preto som zvedavá, akí budú/bude, dúfam, že ako mladí lekári budú mať trošku modernejšie myslenie a detailnejšiu prácu, cenu pri zdraví až tak neriešim

1cleoh2o1
11. júl 2022

Ahojte, tak ošetrenie mám za sebou, bola som u doktora - úplne super, nový kaz som mala pod starou plombou - hneď pichal injekciu proti bolesti, pomaličky a ozaj som ju takmer ani necítila, stŕplo mi to perfektne, ošetrenie prebehlo s kofferdamom, ozaj profesionálne, zub vyzerá skvelo, ja som veľmi spokojná. Ceny sú však bez spoluúčasti poisťovne, keď ste evidované u iného zubára.

autor
12. júl 2022

@1cleoh2o1 ahoj takže si to mala priamu platbu, koľko ťa to vyšlo? A nejdeš si k nim presunúť kartu?

1cleoh2o1
12. júl 2022

Vieš čo, vyšlo to asi o 20€ drahšie ako keby som bola vedená u nich, presný cenník majú na stránke.
Aktuálne čakám, či jedna nová zubárka mimo BB bude naberať a ak áno, presuniem sa k nej, inak zrejme budem vážne rozmýšľať o presune do Bystrica dent 🙂

lussy890
13. mar 2024

@1cleoh2o1 Dobrý deň, koľko kanálikov Vám ošetrili a aká bola cena. Ďakujem

lussy890
13. mar 2024

@1cleoh2o1 ešte má zaujíma či ste potrebovali výmenný lístok od vášho zubára aby Vás mohli zobrať do Bystrica dent ďakujem