Ako sa dostať zo železničnej stanice do dediny Staré hory?

erikad82
28. júl 2021

Ahojte! Prosím vie mi niekto poradiť ako sa dostať zo železničnej stanice do dediny Staré hory? Vraj tam je nejaký dobrý lesný chodník pre deti? Poznáte?

sbenkova
28. júl 2021

@erikad82 autobusom smer Donovaly

sbenkova
28. júl 2021

@sbenkova z autobusovej stanice

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristella
28. júl 2021

V Starých Horách stojí bus do Liptovského Miluláša(odchádza zo železničnej stanice), na dvoch zastávkach. Je jedno, na ktorej vystúpiš, na chodník sa dá napojiť pri oboch. Je to veľmi príjemná prechádzka, bola som s našou škôlkou v júni na výlete ako doprovod. My sme začínali pri krčme U Maka a vracali sme sa dole Kalváriou.

erikad82
autor
28. júl 2021

@sbenkova
@viestta
@kristella ďakujem moc! Chystám výlet tak musím všetko pozistovat vopred ♥️

vilma7
28. júl 2021

@erikad82 tak neviem skade chcete ísť k tomu lesiku, ale je to tak na malý vyletik

erikad82
autor
29. júl 2021

@vilma7 ahoj! My sme z okresu Bytča. Takže pôjdeme zo Žiliny do B.Bystrice. Keďže cestujeme vlakom vyberam miesta v dosahu a kde sa dá vlakom zo Žiliny dostať. Tak s tým lesíkom a prechádzkou po meste to máme aj na celý deň. Dá sa ešte niečo kuknúť v BB. ♥️

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilma7
29. júl 2021

@erikad82 no pozrieť..aké veľké máš deti? Skôr by som potom išla asi na Donovaly, po ceste tie Hory, to je prechádzka tak na hodinu, aby ste potom ďalšie 3 nečakali napríklad na autobus.

erikad82
autor
29. júl 2021

@vilma7 ďakujem za typ ♥️ deti mám 12,7,6,1 😉

vilma7
29. júl 2021

@erikad82 v BB je z môjho pohľadu pekné len to námestie. Na Donovaloch máš Donovalkove, Habakuky, Bobová dráha, Myšiakovo,alebo lanovkou hore a Turá v okolí. Len neviem ako ste na tom s peniazmi, pri 4 deťoch padne 100 vka ako nič.

erikad82
autor
29. júl 2021

@vilma7 preto vyhľadávam cestu vlakom (deti majú zadarmo) a tiež skôr miesta kde nieje také vysoké vstupné,lebo pre 6clenov je to potom dosť.... S príjmom sme natom dosť biedne....

vilma7
29. júl 2021

@erikad82 no tam je Donovalkovo, Habakuky všetko po 10 eur na osobu.

erikad82
autor
29. júl 2021

@vilma7 tak pozrieme len to mesto no čo už... Našťastie moje deti sú vďačné len za cestu vlakom a to,že si dajú niekde zmrzku... Ale ten lesík isto pôjdeme pozrieť vyzerá to fajn pre deti.