Dobrý kaderník pre zničené vlasy

zuzkalili
15. jan 2022

Ahoj kočky, prosím vás, viete mi poradiť naozaj dobrého kaderníka? Odfarbujem si vlasy asi tak tri roky, no posledné melirovanie (myslím, že to bola ešte študentka) ma takmer pripravilo o vlasy. Sú extrémne slabé. Chcem si dat premelirovat len odrasty. Viete mi prosím poradiť kaderníka, ktorý mi odfarbi vlásky šetrnejšie, pripadne spraví ošetrujúcu kúru? Viem, že by som vlásky mala nechať tak, ale tie odrasty sú veľmi vyrazne a nevyzerá to dobre. Ďakujem za každú radu ☺️

kitycat
15. jan 2022

@zuzkalili melir sa ale ku korienkom vobec nedava. Kup si v salone urcite ich sampon a kondicioner. Ja mam od Wella Fusion a je to teda rozdiel. Este lepsi je System ale ten je 2x taky drahy

leona45
15. jan 2022

Mne sa toto iste teraz stalo. Spalila mi vlasy pri melirovani. Katastrofa. Normalne niekde mi chyba polovicka dlzky z vlasov. A to si chcem ich este aj zafarbit. Bude stacit 2 tyzdne, ked pockam? A tiez si budem musiet nieco kupit.

zuzkalili
autor
15. jan 2022

@kitycat viem, že sa nedáva ku korienkom, ale ja mam uz 5 cm odrasty 😬 šampón aj masku mam zo salónu. Vlasy ako tak prežili (niektoré pramene boli spálené, niektoré sú ok). Chodím na melir trikrát do roka, doteraz problém nebol. Moja kaderníčka je momentálne na materskej