Zápal močových ciest a IVF

18. sep 2023

Ahojte, som aktuálne na konci cyklu a další cyklus som mala začať so stimuláciou. Ešte v rámci tohto cyklu som absolvovala vyšetrenie priechodnosti vaječníkov HyFoSy. Asi 3-4 dni po vyšetrení som dostala nejaký zápal preliecovany najskôr vaginalnymi vyplachmi a neskôr čipkami Gynoflor. Nejako to neustupuje a mám pocit že to je skôr urologickeho pôvodu. Každopádne zajtra chcem ísť k všeobecnej lekárke. Len moja otázka znie či mám stimuláciu odložiť alebo nie. Môže sa stať že menštruáciu dostanem až o týždeň ale aj zajtra nakoľko ju nemám pravidelnú. Bojím sa že by to mohlo nejako ovplyvniť úspešnosť.

elmivelmi
18. sep 2023

no najskor si potoes ten zapal.A potom zacni, ie je to vobec dobre pre tehotenatvo aj kebyze je uspesne ivf ale ty mas zapal tak nemozes brat orve tri mesiace atb a ktovie co by to narobilo

dominikahr
20. sep 2023

Urocite, žiadny zápal nieje dobrý. A poradila by som ti aj ísť ku gyn. Nech spraví ster. Keď máš také problémy.

autor
20. sep 2023

@dominikahr no bola som aj u gynekológa všetko v norme, vseobecna mi zobrala moc a nevyzeralo to na žiadny zápal. Takziez sedimentácia nič neodhalila. Budúci týždeň by mali výsledky kultivácie, tak som zvedavá či sa niečo odhalí.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre