Začiatok IVF

simca115
Dnes o 17:37

Ahojte stala sa mi taká vec pri objednavani na úvodnú konzultáciu som sa sekla zo začiatkom menzesu o takmer tri dni. Doktor povedal že sa mám zahlasit na 5-7 dni pred menzesom. Teraz neviem či mi dajú skorší termín. Je to obrovský problém ? Stalo sa to už niekomu ? Ja som si to až teraz uvedomila a keďže je piatok večer nič nevybavim. Ďakujem za odpoveď

michaela329
Dnes o 17:46

@simca115 ja som pri objednávke na prvy termín absolútne neriešila deň cyklu, mne brali len krv a muža objednali na halosperm. Až pri druhej návšteve sme riešili sono, možnú liečbu a metódy oplodnenia. S ďalšou ms som začala stimulovať...

simca115
autor
Dnes o 17:51

@michaela329 no mne povedali že sa mám objednať 5-7 deň cyklu a ideme riešiť už lieky a možnosti. Preto sa pýtam.

michaela329
Dnes o 17:59

@simca115 zajtra si tam zavolaj a uvidíš, mne sa to zdá trochu hrrr...

simca115
autor
Dnes o 18:00

@michaela329 zajtra je sobota preto sem píšem. Neriešim či to je hrr riadim sa čo mi povedal dr . Nemám dôvod spochybňovať

michaela329
Dnes o 18:04

@simca115 oni ale robia aj v sobotu, teda väčšina CAR robí. Ja som raz volala v nedeľu, lebo som potrebovala poradiť.

simca115
autor
Dnes o 18:06

@michaela329 áno ? Lebo píšu že zatvorené .

michaela329
Dnes o 18:09

@simca115 pozri, v mojom CAR robia aj cez víkend, je fajn aj CAR robí cez víkend. A väčšina CAR aj robí. Kde si objednaná? Dobre si prezisti ako robia, lebo ak nerobia víkendy vôbec, môže to byť problém z hľadiska stimulácie, vkladov a podobne.

gejb
Dnes o 18:12

@michaela329 vyšetrenia a konzultácie ale nerobia cez víkend. Len zákroky...
@simca115 - v úvodnom príspevku píšeš ze 5-7 pred menzesom a potom ze 5-7den cyklu. To je celkom rozdiel...

simca115
autor
Dnes o 18:12

@gejb prepáč som to písala bez zmyslu. 😂 Pred menzesom

michaela329
Dnes o 18:14

@gejb ja ale nepíšem o konzultácii, ale o predvolaní ohľadom termínu. Na recepcii by niekto mal byť.

fialkafialkovita
Dnes o 18:28

Podľa mňa dajú nový termín bez problémov, vychádzajú v ústrety. Ak by mi aj nezdvihli telefón, prišla by som aj bez objednania

bambulka711
Dnes o 20:20

@simca115 nie, ak pred menzesom, nie je to problém. Ak ešte nemáte vyšetrenia, tak ti krv budú brať aj tak až na začiatku cyklu. A určite ti hneď nedajú stimuláciu na IVF, takže pianko. Pri všetkom šťastí sveta začnete až ďalší cyklus, aj tomu neverím. My sme chodili 11 mesiacov, kým sme sa prebojovali k IVF.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre