Výsledok na 10. deň po KET

29. okt 2023

Ahojte,
Ak je tehotenský test 10 deň po KET negatívny - môžem to považovať za definitívne, že sa nepodarilo?

jana0215
29. okt 2023

Ahoj. Jedná sa o test z moču, alebo krvi? Koľko dňové embryo vkladali?

autor
29. okt 2023

@jana0215 test z moču, negatívny. Vkladali 5 dňové

jana0215
29. okt 2023

Pravdepodobnosť, že to ešte vyjde je menšia, ale nie je to nereálne. 🙂 Pridaj sa do skupiny IVF rady a skúsenosti, majú tam odfotené testy x-dní po transfere, ako im tmavli. Myslím že to tam mali označené #seria_testy, alebo #testy_seria. Ja som pri jedinom "úspešnom" KETe mala ducha asi týždeň po transfere, ale my sme mali asi 6 dňové embryo a nakoniec sa neudržalo.

autor
29. okt 2023

@jana0215 ďakujem.
Pátram po tom či je ešte šanca, keďže pri dvoch vkladoch mi vyšli // už na 5DPT a pri druhom 7DPT a nie žiadny duchovia, čiarky solídne. Teraz 10DPT
a ani náznak 🤷‍♀️

jana0215
30. okt 2023

Skús pozrieť testy v tej skupine, uvidíš ako to baby mali. Na krv ideš kedy?

autor
30. okt 2023

@jana0215 Baby to mali rôzne 🙂 na krvi som bola dnes 10DPT u svojej GYN, myslím, že na 10DPT tam nejaká hodnota musí byť ak by sa to malo podariť.

jana0215
30. okt 2023

Veď to, že je to individuálne. Myslím, že som tam videla pozitívne testy aj 12 dní po transfere. 🙂 Tak daj potom vedieť, ako si dopadla. Držím palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre