Výška hCG na 13. deň po vklade

22. máj 2023

Ahojte ake ste mali hcg na 13 den po vklade ? A bolo vsetko v poriadku . Ja idem az v stvrtok na krv ďakujem

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
22. máj 2023
hanuskac
23. máj 2023

Ja som mala teraz po ket1359 a po ET 889. Po ET mam dcerku .

autor
23. máj 2023

@hanuskac krasne 🥰a sla si o 2 dni na dalsi odber a uz ti robili aj sono ?ci musi sa cakat 2 tyzdne aj ked si mala vysoké hcg a gratulujeeeem 🥰🥰🥰

hanuskac
23. máj 2023

Nemala o 2 dní ale o 6 a tam bolo hcg už 14900. Sono mam až 31.5

autor
23. máj 2023

@hanuskac az o 6 ?ja sa zbláznim z toho čakania …keby sa hlava dala ,,odrbat,,aby som na to nemyslela stale chodim na wc ci nahodou nespinim nekrvacamm

hanuskac
23. máj 2023

No ja by som ani nešla opäť len som trochu splnila tak som šla na Progesteron a kontrolovali aj hcg naraz. Mala som ho nízky tak to teraz ho zvýšili. V piatok ďalšia kontrola

autor
23. máj 2023

@hanuskac aha ale ked si sla prvy krat na krv …dalsi odber si mala o 2 dni alebo az teda o 6

hanuskac
23. máj 2023

Ja som šla na odber 13dni po ket a potom som mala až 6 kvôli spineniu nemusela som ist na opakovaný odber

autor
23. máj 2023

@hanuskac jaj lebo mne bolo povedané ze sa ma chodit na opakovane hcg ci rastie 🤷‍♀️

hanuskac
23. máj 2023

Ja nechodím na krv ani do car to mam moc ďaleko. My väčšinu veci konzultujeme mailom

autor
23. máj 2023

@hanuskac no tak uz len nech je vsetko v poriadku v oboch prípadoch 🙏🏻🙏🏻🍀❤️

lucyfe
8. jún 2023

Ahojte , som naozaj zúfalá a hľadám odpovede na svoju situáciu . 18.5 som absolvovala KET . Asi 6 testov pozitívnych v priebehu 5 dni a 1.6 čiže to bol 14DPT bola hodnota hcg 461 z krvi. 18DPT bola hodnota 700 , 19 DPT hodnota 1040 21 DPT hodnota 1600. Momentálne ležím 3 dni v nemocnici lebo som mala bolesti a trošku spinenie tak si ma tu nechali . Na sone ale nieje vôbec nič vidieť stále :( lekárka tvrdí že to je normálne že som 5+4 tt a že vtedy nemusí byt ešte nič vidieť . Na mimomaternicove mi povedala že to nevyzerá :( a ja neviem co si o tom myslieť . Vaše názory ?

autor
8. jún 2023

@lucyfe ved si v nemocnici povedali ti to co by som ti ja 5+4nemusi byt este nic vidno …hcg by malo rast dvojnásobne kazde 2 dni … a ked ti povedala ze na mimomaternicove to nevyzerá tak bud rada ..a to ze si v nemocnici kontrolovaná je len plus …mysli pozitivne ze vsetko bude dobre a babatko sa ukaze 🙂

lucyfe
8. jún 2023

Len lekári ma strašia že hcg nerastie ako by malo :( preto sa bojim

autor
8. jún 2023

@lucyfe no poviem ti uprimne malo by rast dvojnásobne ..ale verim ,ze vsetko bude v poriadku daj vediet 🍀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre