Vyšetrenie a KET

14. aug 2024

Ahojte ženy , idem si k vám po radu ..už som strašne zúfalá a na dne síl. Mám dva neúspešne KET za sebou..samozrejme keď som sa pýtala doktorky aké vyšetrenia mi treba tak že žiadne ...mám pcos,amh 16 a neviem ako mám pokračovať ďalej. Ešte mám 3 embrya v mraziaku a ten pocit že mám ísť do ďalšieho keď tieto dve najlepšie sa neujali je hrozný pocit. Môžem si nejako z CAR ,,vydupkat " vyšetrenia? Hematologiu,Repro?
Endokeinologiu som mala ok,krvný obraz ok. Išli by ste do ďalšieho vkladu bez vyšetrení?
Aké vitamíny mám užívať ešte? Mám femibion,c,d,e

stellarstar
14. aug 2024

Keď užívaš femibion a čo užívaš c,d,e ? Nie sú tie náhodou v tom femibione? Reproimuno a genetiku mate?

bejbs123
14. aug 2024

Vymenne listky si mozes vydupat aj u svojho obvodneho ked car nic

thereisabear
14. aug 2024

Určite by som do ďalšieho vkladu nešla bez hematologie a reproimunologie.

barju
14. aug 2024

Tiež mám pcos AMH 12 a nechcela som ísť bez týchto vyšetrení ani na prvý KET, ako dôvody som uviedla 5 ročne snaženie, 6 neuspesnych IUI a vek pár mesiacov pred 35tkou. Nemali problém mi vypísať výmenné lístky-reprofit BA. Bola som úprimná, keď už toľko do toho človek investuje, treba ísť pripravený.

sonkam
15. aug 2024

Dva neúspešne vklady za sebou som mala keď mi centrum tiež nechcelo dať výmenné lístky že netreba a mám len skúšať.následne mi výmenné lístky dala odvodená len som jej povedala kam a tretí vklad sa podaril po zistení a nasadení liečby. Určite by som nešla bez vyšetrení a do dnes ľutujem že som si ich nespravila už pred samotným ivf. Endo si mala tsh kolko? A vklady máš v riadenom alebo v prirodzenom cykle?

autor
15. aug 2024

@sonkam to už neviem tie normy aké som mala iba mi endo povedala že všetko ok
Vklady som mala v takom že ovuláciu nemám keďže pcos tak od 10 DC estrofem a od 14 dc progestanole

sonkam
15. aug 2024

Ja sa pýtam hlavne preto, že je pri snahe o bábätko tsh vhodné mať do 2-2.5 Max ale inak je tá hodnota úplne ok do 5 čiže aj tam je rozdiel . Ale isto si obehaj aj ostatne vyšetrenia

autor
15. aug 2024

@sonkam pôjdem znova na endokeinologiu..vlastne chcem ísť zajtra tak uvidím či má zoberie lebo u tej dr zdvihnúť telefón je katastrofa

sonkam
15. aug 2024

A nemáš doma správu z vyšetrenia?

autor
15. aug 2024

@sonkam nie ona mi vtedy nič nedala iba že mám všetko ok ale teraz už budem pýtať do rúk nech mi dá

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre