Vklad v polke apríla - podporme sa!

mnavo
13. apr 2021

Ahojte kočky.
Ja som dnes bola na 6ty ket. Dúfam že sa už zadarí. Bola ste niektorá nedávno, alebo sa chystáte.
V rámci čakania si môžme popísať a rozptýliť myšlienky na testovanie😎😎

dzanka72
13. apr 2021

@mnavo ahoj, ja idem v piatok do CAR na usg pred KET, tak hádam bude všetko v poriadku a konečne to vyjde 🙏
Držím palce, nech ti to vyjde🙂

weja07
14. apr 2021

@mnavo ahojky. Ja idem budúci týždeň na ultrazvuk pred KET tak dúfam ze bude všetko v poriadku a budeme si môcť ísť pre mraziačika 🙏 Držím Ti silno palce 💪🙏🍀💞

mnavo
autor
15. apr 2021

@dzanka72 držím palec nech to vyjde😘

mnavo
autor
15. apr 2021

@weja07 držím palec nech to vyjde😘

mnavo
autor
15. apr 2021

Ja som včera poobede začala špiniť, navecer uz jasná krv. Volala som na hot linku, že nič nech nerobím a dovi dopo( super rada😱😱)
Za hodinu sa chystám volať do car, lebo stale krvácam. Na ms mi to príde veľmi skoro( deň po vklade) a na uhniezďovanie tiež🤔🤔

weja07
15. apr 2021

@mnavo to je teda veľmi skoro na ms a na uhniezdovanie tiež si myslím. 🤔 Skus len ležať, naozaj len ísť na wc a pre jedlo. Mne tak povedala známa sestrička na gynekológii ze 90% liečby v týchto prípadoch je kludovy režim na posteli. Ja som po et zacala spinit od 7 dna a o 4 týždne som začala silno krvácať. Tak sme o bubinku prišli 😭 nechcem a dúfam ze to nebude tvoj pripad. Silno držím palce nech ste v pohode a v poriadku 🙏💪🍀

mnavo
autor
15. apr 2021

@weja07 och to ma mrzí😓
Tentokrát ti to už určite dobre dopadne.
Bola som chvíľu ráno v práci, aj poobede musím ísť. Ale naštastie viem tam sedieť 😁
Zobnem ešte na obed ascorutin a snáď bude dobre. V car mi povedali že mám len čakať...

weja07
15. apr 2021

@mnavo určite sa nám to teraz podarí 🙏💪🍀 keď prídeš z práce tak oddychuj. Nedalo sa Ti byt doma v kľude?

mnavo
autor
15. apr 2021

@weja07neda sa mi zostať doma. Ale naštastie len prídem do práce a sadnem si. Nemusím robiť žiadne pohyby navyše....žial spinenie stále pokračuje...tak asi mi naozaj zostáva len čakať či to prejde alebo príde ms ...

weja07
15. apr 2021

@mnavo to špinenie u Teba ma znepokojuje 🤔 z vlastnej skúsenosti.. 🙈 Nezvysili Ti dávku progesteronu? Alebo máš aj iné lieky?

mnavo
autor
16. apr 2021

@weja07 rano si picham prolutex, vecer mam 1 utrogestan. Zvysiki mi ho vcera ze aj na obed 1, ale nezabralo mi nic. Rano to uz zacalo vyzerat na prichod ms...v car nemaju dnes doktora, rtak za chvilku sa chystam svojej gynekologicke.🤔

weja07
16. apr 2021

@mnavo čakám na spravy. Držím palce nech ste v poriadku 🙏

barbi2014
19. apr 2021

@mnavo Ahojky ja som bola minulý týždeň v pondelok 12.04. na druhý KET

mnavo
autor
19. apr 2021

@barbi2014 ahoj. A ako sa ti darí?aj si už skúsala testovať?😎

barbi2014
19. apr 2021

@mnavo Na piaty deň som mala bolesti asi pol hodku a od dnes ma bolí vajecnik. Nie ešte som netestovala podľa mňa ešte skoro. A ty ako ?

domkavlnka
19. apr 2021

Ahojte ja som bola 12.4 na prvom KET dnes som skúšala robiť test vysla slabá čiarka. Uvidíme co povedia o týždeň na krvi.

mnavo
autor
19. apr 2021

@barbi2014 ja som vcera nevydrzala, a urobila test😎konnecne som ako tak prestala spinit. Od 2dna po vklade som spinila🤔

mnavo
autor
19. apr 2021

@domkavlnka jej super😍😍 aj ja mam slabu ciarku. Krv mi vychadza az o tyzden v utorok..ale mozno behnen aj v piatok, uvidim podla toho ako budem s tym mojim nestastnym spinenim🤔

domkavlnka
19. apr 2021

@mnavo dúfam ze budeš mať všetko v poriadku 🙂 inak nejake príznaky máš?

barbi2014
19. apr 2021

@mnavo super teším sa s tebou len nech čiarka zo dňa na deň krásne tmavne.

barbi2014
19. apr 2021

Dievčatá rozmýšľam, že aj ja teda skúsim spraviť zajtra testik keď už sa aj vy testujeme. No mám aj strach,že zase bude negatívne nakoľko to bol posledný mraziačik

barbi2014
19. apr 2021

@domkavlnka Teším sa s tebou 🤗 snáď sa aj mne pošťastí mať aspoň slabunku čiarku. Môžem sa spýtať mala si aj nejaké iné problémy napr.bolesti alebo podobne

domkavlnka
19. apr 2021

@barbi2014 vôbec nič. Asi na tretí deň od vkladu ma bolelo trosku brucho ale fakt len trosku a chvíľu.

mnavo
autor
19. apr 2021

@domkavlnka ziadne veru 😎...doteraz ma po vkladoch vzdy boleli prsia, a teraz nic🤣

barbi2014
20. apr 2021

Dievčatá za mňa nič žiadna čiarka naviac pevne verím že sa to ešte zmení

mnavo
autor
20. apr 2021

@barbi2014 neboj, čiarka sa tam ešte zjaví😘

luciakovacova1986
20. apr 2021

Dievčatá pripájam sa. Ja som bola na odbere vajíčok 17.3. Mala som 13 vajíčok. Z toho sa oplodnilo 8 a 7 z nich to zvládlo päť dni a prešli do blastocysty a tie sa mrazili. 15.4. som mala KET jedno embryo. Už sa neviem dočkať budúceho štvrtku aký som šla na krv a vedela výsledok. Je to môj prvý vklad. Strašne dúfam že to vyjde. Bo už sa snažíme skoro dva roky. Od tretieho dňa ma pobolieva vkuse tak jemne v podbrušku, bolia ma krize a aj prsia. Normálne menzes by som mala mat takto o týždeň a prsia ma vždy boleli pred tým. Iné nič až deň pred menzesom. Tak neviem či sa to uchytilo a preto mám takéto pobolievanie alebo je to hormonami a tým že o týždeň by som mala mat normálne menzes. Test asi nemá význam si tak skoro robiť. Poráža ma z toho čakania. Radšej som sa dala vypísať na pn. Snažím sa citat knihy a dako sa zamestnávať no čas ide strašne pomaly. Aké máte vy pocity po ket?

barbi2014
20. apr 2021

@luciakovacova1986 Ahojky... áno máš pravdu čakanie je asi to najhoršie z celého tohto procesu, lebo nevieš na čom si. A čo sa týka toho ako sa cítiš je to asi individuálne každá žena je iná. Keď som bola na prvý KET tak od druhého dňa ma pobolievalo celé podbruško akoby som mala dostať MS veľa ľudí mi vravelo,že sa uhniezduje no výsledok bol negatívny. Teraz je to zase iné na piaty deň má len bolelo chvíľu brucho a včera skoro cely deň ľavý vajecnik.
A test neviem ja som tiež nedokázala vydržať nakoľko kočky už testovali tak som bola zvedavá aj ja a vyšiel negatívny no ešte stále dúfame, že čiarka tam bude. Bol to náš posledný mraziačik.

rebelka11
22. apr 2021

Ahojte , ja som bola na vklade 12.4. , 3 dňove embryo 8 bunkove, asi prvych 6 dni som mala take mierne predmenstruacne bolesti potom uz nic, dnes je 10 den a ranný test negatívny.. som z toho smutná, myslíte že je este sanca a 10 den po vklade je skoro na testovanie ?

barbi2014
22. apr 2021

@rebelka11 ahojky aj ja som bola 12- teho ale na KET. Ja budem robiť test v sobotu a keď tak v nedeľu stále je šanca že aj na 14-ty deň sa až zjavia. Musíme veriť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre