Vaše skúsenosti s tehotenstvom po IUI

agi7717
8. dec 2019

Ahojte chcela by som sa spýtať baby ktoré ste boli na iui podarilo sa vam to na prvý krat? Aj som počula že môžem mat aj dvojičky ked idem na iui je to pravda? Dakujem

kacorsita
8. dec 2019

@agi7717 nam to vyslo na 1x ;) treba verit a pocuvat lekarov...a ano,pri iui aj ivf je mozne viac pocetne tehotenstvo 🙂 cize dvojicky a viac 🙂 mna na to dr upozornoval pred zakrokom...o iui je kopec tem,skus tak precitat a napisat ;)

agi7717
autor
8. dec 2019

@kacorsita ďakujem už som aj pozerala 🙂

maja1504
10. dec 2019

@agi7717 ahoj, nám sa podarilo na druhý krát 🙂 úprimne tlak bol veľký, lebo sme veľmi chceli, ale treba myslieť pozitívne 😊 držím palce

agi7717
autor
10. dec 2019

@maja1504 dakujem, no my uz sme po, pondelok sme boli tak teraz už len cakat, beriem progesteron fak dufam ze sa to podarilo 🙏🙏🙏❤️ bolo by to krásny darček na vianoce

maja1504
10. dec 2019

@agi7717 budem držať palce, nech mate krásny darček 🥰

butterfly333
10. dec 2019

@agi7717 držím palce aj ja čakám po IUI.

agi7717
autor
10. dec 2019

@maja1504 dakujem baby ❤️
@butterfly333 aj ja ti držím palce 🤞

barceloneta
2. feb 2020

@agi7717 ahoj, aj nam sa podarilo hned na prvy krat . Drzim palce nech sa vam to podari!

butterfly333
3. feb 2020

Nám druhé IUI nevyšlo.

terezka288
29. feb 2020

@agi7717 Zdravim aj vam to vyslo?

88matulka88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sontamuycruel
9. júl 2021

@88matulka88 ahoj, ako ste dopadli? Podarilo sa?

88matulka88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sontamuycruel
11. júl 2021

@88matulka88 to je zvláštne, nakoľko mne tieto vyšetrenia čo sa priechodnosti týka a pod..robili všetko na začiatku.
7 rokov sa nepodarilo otehotnieť..výsledky máme ukážkové..akurát som 4 deň po IUI..ale ako to tu čítam, začínam sa báť výsledku.

88matulka88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sontamuycruel
15. júl 2021

@88matulka88 noo úplne chápem Tvoje znechutenie.
My sme sa dohodli, že počkáme do 22.7 na výsledok..ak náhodou nič..dáme mesiac pauzu..a potom skúsime zas IUI..ale snáď už nebude treba..lebo toľko hormónov čo som do seba dala za posledné obdobie...🤦🤦🤦

milka1988
15. júl 2021

@agi7717 som po prvom IUI a hneď sa zadarilo. Vložené boli po prečisteni 29mil vo vybornej kondícii. Mali sme iba 0,8% morfologiu snažili sme sa skoro 10mesiacov. Nechceli sme to naťahovať že veď raz možno s toutou morfologiou sa podari a boh vie kedy....ale mala som prirodzený cyklus lebo ja som ovulovala normálne bez liekov. Dvojičky zvyknú byť pri stimulovanom cykle Clostilom

milka1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sontamuycruel
17. júl 2021

@milka1988 prosím Ťa..ja som 9 deň po IUI a mám strašne návaly tepla..už druhý deň.
Ale dnes je to už extrém🔥.Normalne sa chladím mokrým uterákom...jak keby som vo vnútri celá horela..
Teplota mi skáče od 36,9-37.4..
Mala si aj Ty také niečo ?

prosím Ťa..ja som 9 deň po IUI a mám strašne návaly tepla..už druhý deň.
Ale dnes je to už extrém🔥.Normalne sa chladím mokrým uterákom...jak keby som vo vnútri celá horela..
Teplota mi skáče od 36,9-37.4..
Mala si aj Ty také niečo ?

milka1988
17. júl 2021

@sontamuycruel nie ja som mala maximálne teplotu 36,9 ked doslo k uhniezdeniu ( nikdy som takú teplotu nemala) aj graf bol iný ako všetky predošlé)
Ono sa to podla teploty presne nedá určiť lebo ja som merala v ustach, dole su teploty vyššie. Plus bazalnu teplotu ovplyvňuje aj teplota izby. Teraz su vonku horúčavy čiže aj bazalna teplota môže byť vyššia ako napr v zime. Test ešte nerob zbytočne lebo ak si mala ovitrelle tak ti ešte test môže ukázať ducha z injekcie. Ja som nerobila test vôbec. Išla som na istotu na krv na 14doIUI

sontamuycruel
17. júl 2021

@milka1988 dakujem.🙏
Áno, test sa ani nechystám robiť...bojím sa totiž sklamania.No ak mi toho 22. Povedia, že mám krv pozitívnu😀...určite si spravím aj test..už len pre to, nech vidím aj ja tie svoje povestné dve čiarky 🍀🍀🍀

milka1988
17. júl 2021

@sontamuycruel bude pozitívna s tym tam musis ísť ;)
A test na pamiatku som si aj ja spravila
Držím palce 🙏

kundiboo
16. jún 2022

@milka1988 ahoj , myslíš ze s počtom 5mil/1ml nemá zmysel ísť do IUI ? Morfo 4% Ďakujem za radu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre