V ktorých mestách je reprodukčná imunológia?

elis11111
10. máj 2022

Ahojte, prosím, v ktorých mestách je reprodukčná imunológia? Ako dlho sa čaká na vyšetrenie a následne na výsledky?
Ďakujem za odpoveď 🙂

bykaterina
10. máj 2022

vsatko je individualne, zavolaj si uvidis, niekedy mas do tyzdna termin ak niekto vypadne a niekedy cakas aj mesiac. Je v kosiciach, presov, nitra a bratislava

e1i
10. máj 2022

@elis11111 BA, NR, PO je to individuálne. O termin 2t-4m a vysledky 3t-6t.my sme boli v PO, najlacnejšie aj najrýchlejšie terminy a vysledky. Najdrahšia je Nitra

elis11111
autor
10. máj 2022

@e1i prosím a aká je cena toho vyšetrenia?

elis11111
autor
10. máj 2022

@e1i prosím a v tom Po je lepšie alergoimun alebo adla? Ďakujem za odpoveď

bykaterina
10. máj 2022

@elis11111 skoc do adla tam su dvaja dr a do 100 eur sa zmestis, v nitre stoji 400

1angelika
10. máj 2022

dievčatá ktoré sa vyznámte..podľa vás má význam podstúpiť toto vyšetrenie aj u párov, kt, už spolu jedno dieťa majú? ďakujem

elis11111
autor
10. máj 2022

@bykaterina ďakujem 👍

elis11111
autor
10. máj 2022

@bykaterina ešte predsa len otázka 🙈, koľkokrát je potrebné tam ísť? Keď budem mať výsledky, tak "liečbu" nastavia už priamo v CAR alebo je potrebné chodiť na nejaké kontroly aj do tohto centra reprodukčnej imunológie?

e1i
10. máj 2022

@elis11111 ako pise katka. ADLA, ja som platila 60

e1i
10. máj 2022

@elis11111 bola som 1vy krat odbery konzultácia., 2x vysledky potom 1.infuzka lebo robili aj test na to ci som neni alergicka na zlozky. A dalsi raz kontrola az pred dalsim ket. A vtedy uz vysledky poslala dr mailom

e1i
10. máj 2022

@1angelika určite. Telo sa meni.aj tehotenstvo ho zmeni

elis11111
autor
10. máj 2022

@e1i ďakujem a koľkokrát je potrebné tam ísť? My sme od Martina a teda máme to poriadny kus cesty 😕 ak by sme tam mali chodiť pravidelne, tak to by som asi radšej BA zvolila 🤷‍♀️

e1i
10. máj 2022

@elis11111 na ba az take super ohlasy nie su. My sme isli z PN. Dokopy 4x v ramci dvoch tehotenstiev. Vyššie pisem

blunka
10. máj 2022

@elis11111 chodila som zo ZA do Nitry.
Mnoho krát aj 7-8 ved to zalezi od vysledkov a uspechu liecby kazdy ide iny pocet.
Bacha na tu cenu ze ti pisu ze Nitra je najdrahsia, ale aj najviac vysledkov vysetruju. Ja som mala zle presne tie hodnoty co v BA a na vychode ani nevysetruju. Nahodne som isla podla najlahsej dostupnosti do Nitry a az ma zamrazilo ked som neskor pochopila ze kedy idem do ineho mesta tak vyjdem negativne a myslim si ze nemame ziadny problem. cca 1000 eur nas stalo 1 dieta a to mi liecba zaberala hned aj tehotna som bola hned ked dovolili.
Pri druhom dietati sme tam boli len 2x vysledky ok tak uz netrebalo viac. Oni povedia kolko krat treba, neklamali 😉.

elis11111
autor
10. máj 2022

@blunka fuuuha no to som teda ostala zarazená tým počtom návštev a aj tou cenou. Ale ako píšeš, ak je niečo skryté, čo v ostatných centrách nenájdu, tak to má zmysel. Super, že sa podarilo hneď otehotnieť 👍

bykaterina
10. máj 2022

@elis11111 z Martina to máš rovnako ako do Bratislavy. Veď ideš po diaľnici do Prešova keď vynechám Ružomberok.
Adla je super lebo ideš tam urobía výsledky a keď tak mailom môžete komunikovať a recept ti pošle mailom a prípadne infúziu to dajú v car. Ale niekedy stačía tabletky. A možno nič nenájdu...ber každú jednu takúto cestu ako výlet. Pozrite niečo po ceste. Či Spišský hrad Alebo TA3...

elis11111
autor
10. máj 2022

@bykaterina rozhodujem sa medzi tou Nitrou a Adlom. Lebo ja som taký prípad, že pri mojom šťastí sa obávam, že ak v adle nerobia všetko tak podrobne ako v Nitre, tak nakoniec budem musieť aj do tej Nitry ísť. Ako fakt, ja na čo negatívne pomyslím, to si hneď pritiahnem 😕 hlavne, že všetko pozitívne, na čo myslím (teda v tomto prípade bábo) sa mi stále vyhýba. Neviem či som už nejaká "prekliata" 😕

bykaterina
10. máj 2022

@elis11111 nie robía v Nitre to že Viac vyšetrení ale také že či priamo na partnerove nevytvaras protilátky čo pri Ivf je úplne zbytočne. Plus spemriogam čo už máte urobený.. takže za Mne jednoznačne adla

elis11111
autor
10. máj 2022

@bykaterina áno, my ideme cez IVF, už sme mali druhý transfer a nič, ešte máme 2 drobcov zamrazených, no doktor nechce ísť do ďalšieho KET kým nebude mať výsledky z reproimunologie. no pozerala som objednanie do Adla a že žiaden voľný termín 😮, tak tam zajtra zavolám

bykaterina
10. máj 2022

@elis11111 tam treba volať. No je dobré že nechce ísť. Určite by som urobila aj hematologiu a lepivymi dostickami a genetiku páru a štítku.aby si eliminovala neúspech

elis11111
autor
10. máj 2022

@bykaterina veď to, že ja mám ešte aj z hematológie zlé výsledky, ale že to Fraxiparine vyrieši 🤷‍♀️
Ďakujem ti krásne za rady a odporúčania

bykaterina
10. máj 2022

@elis11111 držím palce ♥️

elis11111
autor
10. máj 2022

@bykaterina ďakujem krásne ❤️

mimicka2013
9. jún 2022

@blunka prosim ta a ake to hodnoty ti vysli zle? Tie co inde nevysteruju? Dik

pietrula
7. okt 2022

@blunka ktory parametrer ti vysiel pozitivne? Zvazujem nitru a presov. Niektore baby hovoria, ze im v presove vysetrili vsetko. Pride mi divne, ze v presove su aj ceny nizke, aj terminy skore.

blunka
7. okt 2022

@pietrula Ahoj ja si to fakt už nepamätám (dieťa má 3,5 roka), len viem že boli 3 položky ktoré na slovensku vyšetrovala len Nitra a tie ostatné mestá nie a akurát jednu z tých troch položiek som mala extrémne zlé hodnoty a zvyšok OK.
Tie maily odtiaľ ešte mám ale výsledky boli v prílohe na heslo, popravde ani sa mi nemarí čo to bolo za heslo a kde ho hľadať. Mám 2 deti ďalšie nechcem, tak už som tieto veci vypustila z mysle.

pietrula
8. okt 2022

@blunka kazdopadne dakujem za odpoved a vsetko dobre zelam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre