V každom CAR iné výsledky. Stretli ste sa s tým?

zuz23
4. okt 2010

Uz ste sa stretli s tym, ze v kazdom CAR centre Vam povedali uplne ine vysledky?
V GYN-FIVE ma moj partner astenoteratozoospermiu a ja som podla prefuku vajcovodov a testov uplne ok a vo FERTICENTE ma manzel ukazkovy spermiogram a ja musim ist na laparoskopiu...uz sa citime vazne ako blazni. V jednom nas hned nutia ist na umele oplodnenie a v druhom odporucaju ich znameho chirurga v sukromnej nemocnici (od ktoreho maju asi proviziu).

silvia545
4. okt 2010

@zuz23 my sme boli na tom uplne rovnako ako vy 😉 ale naopak v GF mal moj priatel ukazkovy spermiogram a vo FC uz mal behom 7 mesiacov astenoteratozoospermiu 😖

zuz23
autor
4. okt 2010

A ako ste nakoniec dopadli?

cikyta
4. okt 2010

@zuz23 zvláštne... ☹ A keby ste skusili tretie car?

silvia545
4. okt 2010

@zuz23 vo FC sa nam podarilo 2 ivf 😵 pri tejto diagnoze,,nieje treba dlho odkladat ivf,,pretoze tato diagnoza,,ze vraj postupuje dost rychlo a vedie k neplodnosti muzov 😉 tak ti drzím palce 😉

nemko
5. okt 2010

mam podobnu skusenost, v kazdom centre ina diagnoza 😀 behali sme ako blazni, raz povedali, ze spermiogram dobry asi bude chyba vo mne, potom spermiogram katastrofa hladali sme riesenie tam, nakoniec sme skoncili na dvoch IVF obe negativne a ficime na genetiku lebo uz nam dosla trpezlivost...Najvacsia sranda je, ze som si po IVF vypytala spätne spermiogram a bol uplne iny ako nam to obkecavali takze "sranda"

zuz23
autor
7. okt 2010

Toto je uz naozaj zufalstvo...
Teraz mam dilemu, ci ist na laparoskopiu alebo rovno na IVF. Ale chcem vyskusat IVF SOT (nechcem sa moc dopovat hormonmi kym nemusim a mam vlastne vajicka).
Nemko-a bola si aj na laparke?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre