Úspešný prvý KET

livivi24
29. mar 2021

Ahojte zeny.Idem si k vam po nadej a mozno nejake typy,rady.Mam pred sebou prvy KET a mozno aj posledny,kedze mame iba jedno embryjko.Poznam zeny,ktore absolvovali aj 2,3,4 vklady a nic.Preto sa chcem opytat,ci je medzi vami nejaka zienka,ktorej to vyslo na prvykrat.Velmi by mi to pomohlo.A ked tak,tak nejake "babske"rady ako zvysit uspesnost vkladu (ked vobec nieco existuje)Dakujem vam pekne. 🙂

miirka123
29. mar 2021

@livivi24 ja som mala prvý KET úspešný 🙏🏼 Ale vkladali sme dve embrya a jedno sa ujalo. Takze to druhé bolo asi slabé. Pevne verím že to vaše bude silne a uchytí sa. Určite odporúčam prvé 3 dni úplný oddych a to doslova. Ja som predtým mala iui a ET a ani raz nevyslo no vždy som šla aj do práce aj som doma upratovala varila... teraz po KET som prišla domov vyložila nohy a ležala, spala, oddychovala manžel varil a staral sa. KET bol v piatok a v pondelok som šla do práce v piatok som si vzala dovolenku nech idem rovno domov. A veľa som pila no bola som akási veľmi smädná. To je ale dobre aj pre sliznicu veľa piť. Okrem toho femibion 1 som užívala a estrofen a utrogestan 3x2tabl denne. Za mna určite po KET ísť oddychovať a šetriť sa držím palčeky ✊🏻

mikasz
29. mar 2021

@livivi24 nam sice vysiel az 4.vklad a teraz 7.
No staci to spravne embryjko a moze to vyjst na prvy pokus. Dolezite je pozitivne sa naladit a nestresovat, my sme po vklade isli na hranolky do kfc a na odporucanie dr.mali aj sex, lebo mam hranicne znizene NK bunky v maternici a vyslo 🙏
Drzim palce

vierocka888
29. mar 2021

Ahoj. Ja som absolvovala KET pred 3 rokmi, vyšiel na prvýkrát. Teraz som znova tehotná na prvý vklad 🙂 nic extra som pre to nerobila, len som mala taký kludovy režim. Držím palce, az to vyjde aj tebe 🙂

maja5741
8. apr 2021

@livivi24 ahoj prepáč ze Ta vyrušujem. Ale chcem sa Ta opýtať keďže máš za sebou úspešný Ket. Na transfer som bola 1.4. 2021 a už druhý deň mám mierne bolesti v podbrušku ako pred MS. Je to normálne alebo mam očakávať menzes. Zajtra idem na krv:(

livivi24
autor
13. apr 2021

@maja5741 ahoj,asi si to zle pochopila alebo si mozno chcela napisat niekomu inemu,ale ja som este neabsolvovala vklad 🙂

livivi24
autor
13. apr 2021

Joooj zienky dakujem pekne za povzbudenie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre