Unica - Brno

miminkova
26. jan 2013

Ahojte, pocula som ,ze toto CAr v BRne ma velmi dobre vysledky a ukony preplaca poistovna. Ak niekto zacal chodit alebo sa chysta, dajte vediet 🙂

martulle
29. apr 2013

Ahoj,tak já chodím do Unici od roku 2009 🙂 už jsi tam byla,nebo se tam chystáš?

blucia79
25. sep 2014

obnovujem túto tému troška... viete sa ozvať tie, ktoré ste mali osobnú skúsenosť s klinikou Unica v Brne? ako to funguje s preplacanim poistovnou...? Dakujem pekne 🙂

erika3177
29. jan 2015

Ahojte, ma niekto skúsenosti s Unicou v Brne?

boba245
25. jan 2016

Ahojte. Nikto nic ? Velmi by mi pomohlo, keby sa ozvala niektora, ktora tam riesila IVF. Tuto kliniku mi odprorucila moja gynekologicka, ale nenasla som vela hodnoteni, i ked tie ktore som nasla boli pozitivne. Vopred dakujem z odpovede a skusenosti 🙂

evinam
3. jún 2016

@boba245 tak neviem ci ti este pomozem ale moja osobna skusenost je vyborna ludia aj pristup neporovnatelni s heliosom v martine. a dakujem im za mojho krasneho 8 mesacneho chlapceka.

boba245
5. jún 2016

@evinam ahojky 🙂. Ďakujem za príspevok 🙂. My sme si tiež vybrali Unicu a IVF už máme za sebou. Zajtra tam idem na utz srdiečok (vkladali sme 2 embryjka) tak veríme že bude vsetko v poriadku 🙂

evinam
5. jún 2016

@boba245 tak to je super gratulujem mi sme davali len jedno embrio a na prvy krat nam to vyslo.... tak drzim palce nech je vsetko az do konca v poriadku🙏🏻

boba245
5. jún 2016

@evinam ďakujeme krásne a zelam vám veľa šťastia, nech vám malicky robi radosť 🙂

gabiii22
25. okt 2016

@boba245 ahoj pozerám teraz tvoj príspevok na Unicu v Brne. Zadarilo sa Vam hneď prvé IVF? Aký ste mali problém? My sme sa tiež rozhodli pre tuto kliniku ale ešte ideme na konzultaciu do Heliosu kde robia všetky vyšetrenia automaticky.

boba245
27. okt 2016

Ahoj. Áno, podarilo sa nám prvé IVF , no v 13tt som potratila. Následne mi zistili trombofiliu. Ja som mala endometriozu a robia sa mi myomy a manžel mal slabý spermiogram.

gabiii22
27. okt 2016

@boba245 ahoj, dakujem ti za odpoved. Tak dúfam,ze uz budete mat vsetko v poriadku. Preto by som chcela ísť do Heliosu,kde robia aj genetické a imunologicke testy.

boba245
28. okt 2016

@gabiii22 drzim palce nech máte do re výsledky a nech sa zadari Ivf popripade aj prirodzene 🙂 . ja som dnes bola na gynde a som v7tt+1 a je to prirodzené tehu 🙂

gabiii22
29. okt 2016

@boba245 my uz nemáme možnosť prirodzene som bez vajcovodov 🙁 Tesim sa s vami a držím päste nech ste zdravý 🙂✊

boba245
29. okt 2016

@gabiii22 dakujem ti 🙂 . tiez vam drzim paste 🙂 . to idete do Heliosu v Brne ?

gabiii22
29. okt 2016

Boli sme rozhodnutý pre Unicu,ale ideme ešte do Heliosu 11.11 na konzultaciu a uvidíme,ale skôr to vidím na ten Helios.

buba08
29. okt 2016

@boba245 waw,tak sa podarilo prirodzene?to je super,gratulujem 🙂

boba245
31. okt 2016

@gabiii22 verim, ze aj Helios bude uspesny a pomozu vam a zelam vam nech vam vsetko dobre dopadne 🙂

boba245
31. okt 2016

@buba08 dakujem 🙂 ... ano, sama som bola prekvapena, lebo som cakala ze pojdeme az v januari na KET a takto to nakoniec vyslo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre