Umelé oplodnenie v Brne

mia037
27. mar 2023

Ahojte,som tu nová takže neviem ako sa tu hľadajú staré témy. Chcem sa spýtať, plánujeme v októbri začať riešiť umelé oplodnenie, rozmýšľame buď Gyncare Nitra alebo
Reprofit Brno. Čo by ste poradili? Zároveň sa chcem spýtať, mám poisťovňu Dôvera, ako to je s preplácanim? Mám 33 rokov. Treba to začať riešiť nejako predčasne, aby mi poisťovňa schválila IVF alebo stačí prísť na kliniku a tá si to bude riešiť všetko sama? Ďakujem

kacenocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jj298
28. mar 2023

@mia037 nitru nepoznam, takze to neviem v porovnat. V cz po vsetkych konzultaciach po tom co sa rozhodnete pristupit k ivf ti daju predvyplnene papiere a s tymi pojdes na poistovnu.

juliet86
28. mar 2023

@mia037 ja ti radim Brno. ak vahas pozri si statisticky uspesnosti IVF. ak to logisticky davate chodte do toho. oni su na inej urovni ako v sr. odporucam ti prvu konzultaciu koncom leta. obzjednaj sa 3mesiace cca vopred. nasledne pories papiere s poistovnou oni pomozu poradia als kym to das dokopy moze to tie cca dva mesiace trvat. a nalsedne bezte do toho. rataj ze si zaplatis viac ako keby ste to absolvovali v sr a ze tie peniaze dostanete spatne. daj do googlu. modry konik reprofit brno a najdes info co potrebujes

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mia037
autor
28. mar 2023

Ďakujem za rady baby

zorkahorka
28. mar 2023

Urcite brno a urcite reprofit. Ceny mali podobne ako tamojsi helios, patrili medzi lacnejsie a maju vyborne vysledky

bejbs123
31. mar 2023

Ja som napriklad v Brne dokopy aj s liekmi platila skoro 5000€,vsetko zavisi od liecby,poctu embryi a technik oplodnenia,ja mam vseobecnu,ale cca je to s preplacanim asi rovnake,mne vratili cca 1500€.treba sa v reprofite pripravit na to,ze si vsetko najprv uhradzate sama

mia037
autor
31. mar 2023

Niekde som čítala, že nejaká baba si zobrala recept z Brna, dala si na Slovensku prepisat lieky svojmu dr.na a že to vyšlo lacnejšie oveľa. Myslíte, že sa to tak dá?

bejbs123
31. mar 2023

@mia037 no ja som prikladala vsetky recepty spolu s blokmi zo stimulacie a preplatili mi to v tej celkovej sume spolu,ale skuste ak mate ochotneho svojho doktora

zorkahorka
31. mar 2023

@mia037 ano, mne tajto predpisali fraxik,ale ich recept na slovensku neplati,takze som musela ísť k mojej dr.fraxik je inak dost drahy

e1i
25. apr 2023

@mia037 lieky pri zahranicnej liecbe,co toto je,musia byt vybrannle v cz. Z liekov ti uhradia ked pozriet soplatok poistovne na adc.sk tak tolko,co je rovnako ako by si vyberala sk recept tu. Aby ti to preplatili,podavas to cele s liekmi aj nakladmi na liecbu. Nasledne ked si ta preberie po uspesnom vklade tvoj dr uz ti moze normalne pisat on lieky. Boli sme v reprofite,mame od nich 2 deticky. Maju aj pobocku v Ba kde vies absolvovat kontroly aj konzultaciu a do Brna ist na odber a vklad. A pre lieky do cz lekarne. Naj je ale v tej pri car,lebo su zasobene

jasminajasmina
11. apr 2024

@mia037 zdravím,boli ste v Brne? Podarilo sa mať dieťa, ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre