Umele oplodnenie - cena, poplatky

domenico34
26. jún 2024

Ahojte. Absolvoval niekto umele oplodnenie? Aka je cena tohto zakroku resp. Vsetky mozne poplatky. Vdaka.

simca115
26. jún 2024

@domenico34 na toto vám nikto nebude vedieť odpovedať presne. Nepoznáme vašu situáciu a iné zdravotné ťažkosti. Pýtala som sa rovnako odpoveď od tisíc po 8 tisíc eur 🙂 všetko záleží čo vám tam budú robiť.

lienka.7
26. jún 2024

@domenico34 co si tu písali iné kočky, tak aspoň 3.000 eur mat pripravených.

stellarstar
26. jún 2024

Kuk cenníky CAR máš tam približne

osky
26. jún 2024

Je tu viac skupin.
Pridaj sa a citaj

really8
26. jún 2024

@domenico34 tvoja otazka je velmi naivna a zaroven ti nikto nebude rozpisovat vsetky mozne poplatky. Odkial mame vediet aky mas problem? Ake lieky budes potrebovat? Ake vysetrenia budu nutne?
My sme boli, vyslo na prvy pokus a platili sme 1500e cca.

mirkam3
26. jún 2024

@domenico34 odporucam pre vlastne dobro najprv prehrabať všetky možné IVF temy/skupiny tuto na MK a až potom sa pýtať relevantne detaily. Lebo presne ako ti tu baby píšu, nik ti to tu nebude dopodrobna rozpisovať keďže v 100 prípadoch môže byt 100 rôznych skúsenosti a netušíme, ako to budeš mat ty…. Ja mám za sebou tiež prvý úspešný pokus, stalo nás to skoro 6000 EUR, cca 1500 (nevieme ešte presnú sumu) by nám mala vrátiť poisťovňa.

domenico34
autor
26. jún 2024

@osky Dakujem za nazor

anastazia12345
26. jún 2024

@domenico34 skús pozrieť plodar.sk 😉 prirodzený prístup k liečbe neplodnosti.

simca115
27. jún 2024

@anastazia12345 to by som rada vedela ako sa neplodnosť dá liečiť prirodzenou cestou..

babushkaem
27. jún 2024

My sme platili 1050€+lieky na stimulaciu co bolo okolo 350-400€. Ale z toho je 250€ za zamrazene embrya este.

domenico34
autor
27. jún 2024

@babushkaem Dakujem pekne

katarina1812
28. jún 2024

@domenico34 tak ako pisali vyssie velmi zalezi, aky mate problem, co vlastne vam odporucaju, co chcete, my pojdeme na IVF v dalsom cykle a tiez sme sa nad tym zamyslali a naozaj ak podstupujete ''bezne IVF'' aj ked co je vlastne bezne v tomto neviem - tak asi 2000 - 2500 eur nam bolo povedane. (odber vajicok preplaca poistovna, za ICSI oplodnenie sa doplaca od 280-500 eur zalezi od poctu vajicok, predlzena kultivacia 280 e, biopsia embryii 400, plus teda my dame aj na predimplantacne geneticke vysetrenie embrya a to je 350 myslim za jeden kus) a kedze to pojde na toto vysetrenie tam ten vklad cerstvych nie je mozny, cize sa priplaca za KET nejakych 400 e plus lieky samozrejme - no ako pocitam tak pocitam je cca 2500 plus lieky ale ozaj maju centra cenniky treba si pozriet a zvazit vlastne potreby a predstavy.

martaatram
30. jún 2024

My sme platili 1 ivf 5000 druhe ivf 5200 zalezi co vam je ake metody si date … kolko vajickok sa oplodni cinna genetiku pojdu …

nikadominikanika
30. jún 2024

Nech sa páči .. vydavky spojene s 2 odbermi a 1 vklad, príprava na KET

beahavala
17. aug 2024
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

ahoj, toto je velmi individualne, zalezi od kliniky, vysetreni ktore podstupis, liekov ktore ti bude treba...ja som ho podstupila na klinike Repromeda a teda presnu ciastku za vsetko ani neviem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre