Tehotenstvo po umelom oplodnení

rasti998
23. okt 2023

Ahojte, manzelke vkladali pred 6 dnami vajicko pri umelom oplodneni. Posledne dni, kedze velmi dufame robi testy a kazde dopadaju zhruba rovnako ako ten ktory pridavam do prilohy.

V minulosti tam nebol ani malinky naznak no teraz je kazdy rovnaky a nezosilnuje sa to ale ani neslabne. Co si myslite moze to ist spravnym smerom?

anjelicek26
23. okt 2023

Testy musia silniet. Pred kolkymi dnami bol vklad? Robi si testy kazdy den (?) alebo robila v jeden den viac testov?

rasti998
autor
23. okt 2023

@anjelicek26 pred 6 timi dnami a robi si testy kazdy den viac krat ale vysledok zhruba rovnaky

nikola81
23. okt 2023

Som po umelom oplodneni je to uz davnejsie ale viem ze niektore injekcie ktore sa pri IVF aplikuju, ovplyvnuju urcitu dobu vysledok tehotenskeho testu.
Mne prvy krat test ukazal pozitivny vysledok 7 dni po vklade ale ciarka uz kazdy den silnela. Je vhodne testovat ranny moc a rovnaky druh testu. Drzim palce

nikola81
23. okt 2023

Pre porovnanie moje testy po IVF

rasti998
autor
23. okt 2023

my sme skusali rozne znacky testov a viac dni a vysledok je zhruba rovnaky... zaujimave ze v minulosti, ked nam to nevyslo tak nebolo vobec nic ani naznak... lieky by to uz u nas nemalo ovplyvnovat.

rasti998
autor
23. okt 2023

@rasti998 vklad robili nie pred 6timi ale 12.10.

nikola81
23. okt 2023

To uz je dost. Ciarka mala byt silnejsia. Ze by biochemicke tehotnestvo?

sense
23. okt 2023

@rasti998 ak bol vklad 12.12, to je 11 dní, tak by mala byť čiarka silnejšia. A nemá zmysel testovať niekoľkokrát denne, hcg hormón tak rýchlo nestupa

bykaterina
23. okt 2023

vkladali jej embryo nie vajicko 😉
je potrebne testovat rovnakym testom aby sa ukazal rozdiel. ak netmavne a je par dni rovnaky je to na prd. (testovat rano, vecer uz nepit aby bol koncentroavny moc)
a porovnavat ob den testy
drzim palce. krv ukaze na com ste .

zorkahorka
23. okt 2023

Mne dr povedal, ze ciarky vidiet cca v 10. Den

ivangeline
23. okt 2023

Moze potratit... Nie vzdy sa to poradi.. :(

thereisabear
23. okt 2023

@rasti998 podľa mňa tam je šanca, ja som mala veľmi slabú čiarku už na 3. deň a potom pár dní viacmenej rovnako silnú, tiež sa mi zdalo , že pomaly tmavne. A vyšlo to. Držím palce.

sasineek
2. nov 2023

@rasti998
Urcite to moze ist spravnym smerom, mne nesilneli tiez po ivf a mam tu 9 mesacneho syna teraz 🙂

sasineek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre