Tehotenstvo po IVF - nesedia mi týždne

luckalukas_1
26. apr 2021

ahojte zeny,
bola som na ET 15.marca, vkladali mi 5 dnovu expandovanu blastocystu, podla toho mi v CAR pocitali ze by som dnes mala byt 8+5tt ale podla sona u obvodneho gyn. som len 7+6tt .. srdiecko bije, ale dost ma to znepokojuje ze nesedia tyzdne .. mate s tym niekto skusenost? moze to byt problem?
viem, ze pri prirodzenom tehu je odchylka 1-2tt v poriadku, ze mohla byt posunuta ovulacia.. ale po IVF? to by malo sediet presne myslim

e1i
26. apr 2021

@luckalukas_1 staci 1mm vedla ked dr klikne a uz ukaze inak. v tak nizkom stadiu tehotenstva je to OK. tak ma tiez ukludnovala dr v CAR. ked som bola u nich som bola 6+4 a o 6 dni neskor 7+0 u svojej

hennyinnsbruck
26. apr 2021

Tam je len 5 dni rozdiel ako píše
@e1i stačí o mm vedľa kliknúť a už to je... 😊
Blahoželám k tehotenstvu 🤗

luckalukas_1
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
e1i
26. apr 2021

@luckalukas_1 ano je to este take malicke ze 1 mm vedla a hned ti prida alebo uberie dni-týždne

luckalukas_1
autor
26. apr 2021

@e1i no ma 16mm bublinka moja ❤️😁 myslim ze velkost je primerana na tolko tt .. buduci tyzden idem na kontrolne usg a odbery krvi, tak snad bude rast ako treba a mozno aj tie tyzdne uz budu sediet, teda aspon dufam 😊

hennyinnsbruck
26. apr 2021

@luckalukas_1
noo mne keď merala pozerala som na obrazovku raz taký dátum pôrodu raz taký 😂😂😂 lebo milimeter dva tam máš hneď plus mínus nejaké dní.
Ale celkovo je tolerancia do 2 t.... Takže aj keď v budúcnosti bude hlavicka menšia o pár dní alebo väčšia alebo niečo iné tak je to všetko absolutne v poriadku kým sa lekár neozve.... 😉

luckalukas_1
autor
26. apr 2021

@hennyinnsbruck ved to, minuly tyzden v utorok v CAR termin 30.11. a dnes u obvodneho gyn. uz 12.12. 🤷 je to take zvlastne, ako sa to moze skreslit, este som o tom nepocula.. len nech je vsetko v poriadku, nech rastie ❤️ keby to bolo prirodzene tehu, tak si z toho nic nerobim, lebo to viem ze moze byt posunuta ovulka, ale po umelom oplodneni som sa toho zlakla, ze to nesedi ze je zle😣

abbies
26. apr 2021

@luckalukas_1 mne tiež inak rátali v CAR a inak môj gynekológ. Ešte sa divil, že ako mi to vyrátali, že sa s takým rátaním ešte nestretol... Nerozumela som tomu moc, ale všetko bolo ok

hennyinnsbruck
26. apr 2021

@luckalukas_1 bude isto všetko v poriadku 🤗
Ja som mala 1 Termin začiatok Dezember - aj v knižke,potom ho upravila na 28.11 a na svet prišla 8.11 🤷‍♀️🤪😂😂

luckalukas_1
autor
26. apr 2021

@abbies je skvele citat, ze nie som jedina.. a este viac skvele, ze to bolo v poriadku 😊
ja som si to doma ratala ako laik, mne vyslo tak ako to ratali v CAR

luckalukas_1
autor
26. apr 2021

@hennyinnsbruck fiha, tak to je dost velka odchylka 😃 hlavne nech je zdrave babetko 😊 ..gratulujem 🍀

hennyinnsbruck
26. apr 2021

@luckalukas_1 no veru bola... "Babetko" bude mať 2.5 roka 😊
Vsetko bude v poriadku neboj 🤗

abbies
26. apr 2021

@luckalukas_1 napadá mi, gynekológ to rátal od dátumu poslednej MS, oni v CAR asi zohľadnili deň vkladu a koľkodňové bolo embrijko. Asi preto to nesedelo

e1i
26. apr 2021

@luckalukas_1 gynekolog to rata podla poslednej MS. tiez mi v CAR vyslo po prvom sone 13.12, podla poslednej MS sice bolo 14.12 ale mlada dama sa rozhodla pre 28.9

luckalukas_1
autor
26. apr 2021

@e1i mne podla ms nemozu ratat, lebo tu som mala este v januari 😃 mala som dlhokansku stimulku, kvoli manzelovi, lebo on musel na TESA a chirurg nemal cas, az v marci a museli sme to robit naraz s odberom vajicok 🙄 ..moj gynekolog sa vobec ani nesnazil nic pocitat, siel podla toho co napisali v CAR

beatinka
26. apr 2021

@luckalukas_1 prvé týždne po ET sme boli pozadu 7 až 10 dní. Teraz sme popredu takmer dva týždne. Takže žiadny stres, bábatko si to rýchlo dobehne. ❤️

luckalukas_1
autor
26. apr 2021

@beatinka ohh to je uzasne 😍 dakujem, snad aj u mna to tak bude.. v ktorom tt si teraz?

beatinka
27. apr 2021

@luckalukas_1 v 29tt. Isto bude dobre, musíš bojovníčkovi veriť 😍

luckalukas_1
autor
27. apr 2021

@beatinka super 😍 uz mas polovicu za sebou 😄 ..dakujem, ano verim 🤗

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre