Syndróm polycystických vaječníkov a Helios v Martine

lenz
7. okt 2014

Ahojte zienky chcem sa opytat ako postupovali v Heliose pri syndrome PCO lebo mne ho zistili a nasadili mi duphaston a clostilbegyt a doporucili inofolic prvy mesiac liecba nezabrala tak zvysili davku clostilbegytu a povedali ze mam prist na kontrolu 13.DC ze ak nezaberie skusime injekcie ze v tedy budu vajicka dozrievat az moc ....ake mate s tym skusenosti pomohlo to k vytuzenym // ?? Dakujem za odpovede

katulienkaja
24. apr 2020

@lenz ahoj mám podobný prípad ako si nakoniec dopadla? Podarilo sa vám? Aj nejako špeciálne postupovali v Heliose v MT? Tiež tam chodím ☺

lenz
autor
29. apr 2020

@katulienkaja no už mám skoro 5 ročného fešáka ktorý sa podaril cez Helios behom dvoch mesiacov kde som mala lieky v tom heliose a princeznú na ceste ktorá sa podarila po vysadení antiku hneď na prvý šup ☺️

lenz
autor
29. apr 2020

@katulienkaja vieš čo nič špeciálne boli sme tam mňa vyšetrení obaja aj ja aj muž spermiogram a nakoniec ja som skončila na liekoch prvý mesiac nepomohlo na druhý mesiac znásobili dávku a to pomohlo keď sa mala blížiť ovulácia dali mi injekciu a povedali aby sme v ten a na budúci deň mali sex a podarilo sa

katulienkaja
29. apr 2020

@lenz jeej tak to je super ☺💕 gratulujem takže my ste nemali inseminaciu ale ste to prirodzene skúsili ? My sme boli na IUI a teraz ešte čakám kým pojdem na krv.

lenz
autor
29. apr 2020

@katulienkaja nie zabrali len tie lieky pri synovi a teraz to išlo samo ☺️ síce sme ostali v šoku lebo pôvodne som chcela iba vysadiť antiku aspoň na tri mesiace nech sa telo precisti a že potom to pôjdem opäť riešiť do heliosu lebo predtým keď som bola na kontrolách tak som stále mala PCO tak ale sa to zariadilo samo☺️ ....a ďakujem ......a vám držím palce 😉

katulienkaja
30. apr 2020

@lenz ďakujem veľmi pekne ☺ a aj si mala nejaké príznaky po inseminacii alebo si si robila aj testy kým si bola na krvnom teste?

lenz
autor
30. apr 2020

@katulienkaja nie nemala som žiadne