Stopnutá stimulácia - málo hormónov

zadana19
26. júl 2020

Ahojte baby. Mali ste niektora stopnutu stimulaciu z dovodu,ze ste nereagovali mali malo hormonou?ako ste potom pokracovali.mne na 8dc zvysili davku na 225menopur a 225 bendolu lebo nebol ani jeden folikul a na 11dc boli 2 mali 8mm a stopli stimulaciu,ze mam nizke hormony.Dr.povedal,ze mozeme skusit este raz a ak nie tak darcovske,ale s tym sa nestotoznim...

maxxim
26. júl 2020

@zadana19 ahoj, pri každej takejto sprave cloveku stupa tlak a padá na psychike. Vo vzduchu visia otazniky, čo sa vlastne stalo, ako ďalej. Plne chapem tvoje rozpoloženie a strach, ktorý prežívaš. Ale stale máš nádej, buď vytrvalá. Dôležité bude aby si si nechala spraviť kompletný hormonalny obraz, ( krvný), navstív endokrinologiu, pripadne genetiku...neboj poradia ti na tvojej ceste prečo tomu tak je. Mysli na to že nič nieje stratené, a začiatky praveže bývaju takto zložité. Pre niečo si isla na ivf ...a ked budes mať vysledky lepšie ti nastavia stimulaciu.a doporučoval by som aj vymeniť centrum... Hlavu hore, neboj sa, dokážeš to. My sme už tiež na dlhej ceste no nevzdame ,,vojnu pre jednu nevydarenú bitku" ...ved ciel mame úplne taký istý. Mysli na to že prekážok je až až, bude aj plač, aj radosť ...no nikdy nepodlahni ťažkej výzve pretože oni vlastne urcujú hodnotu života. Silu v nadeji si udržuj a nepodlahni tlaku zlých správ pretože potrebujes silnú vieru kráčať vpred napriek skúsenostiam. Prajem ti vela stastia, s ak chces napíš mi sukromnú spravu. Presli sme si už cestou, ktorá nás nastartovala čeliť viac ...a myslieť pozitívne. Môžu prísť kedykolvek dobré ale i zlé správy, no mysli na to že niesi v tom sama. Budeme sa modliť i za Teba🙂

mondolina
26. júl 2020

@maxxim
Úplne úžasne napísané...veľká vďaka ♥️

maxxim
27. júl 2020

@mondolina všetci sme tu na jednej lodi🙂...niet začo🍓

henriett11
9. sep 2020

Ahoj, aj u mna zastavili stimuláciu...tiez ti velmi dobre rozumiem....tiez bol plac a slzy , 1 cyklus a 4 vklady mi nevysli vôbec. Pri druhom ivf mi odobrali len jedno vajíčko, ktore sa neoplatilo ani vložiť..a. teraz pre zmenu, si moje vaječníky vraj robia čo chcú a folijul bieje ideálny, takže stopli...vymenila som medzi tym aj centrum...riez mam nizke AMH, rapídne mi pada v priebehu roka a pol..zo začiatku mal problém moj muz,teraz ked je on ok, tak ja....co uz..treba asi len veriť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre