Stopli vám mimotelové oplodnenie, keď nerástli folikuly?

sekynka
11. máj 2012

Ahojte, prave som vo faze stimulacie. Dnes mam za sebou treti utz . Zacala som s 150 menopurom, neskor 225 a od zajtra si mam dat az 300 😖 . Chcem sa spytat, uz vas niektoru stopli na IVF, ked vam nenarastli folikuli? Mne jedna strana vobec nereaguje a na druhej strane mam len jedno vacsie(12mm) a tri mensie(9mm) folikuly a to mam uz 16 den cyklu... Prosim, budem vam vdacna za kazdu odpoved. Dakujem

ivka3901
18. máj 2012

@sekynka AHOJ mne minulý mesiac stopla dr. v centre stimulku a to absolvujem už 4 IVF.Začala som gonalom,ale v zlom čase to čo som myslela,že je menzes too bolo len špinenie ☹ tak teraz čakám na menzes a ideme nato odznova 😉

belusa
19. máj 2012

@sekynka ahoj áno mňa stopli netvorili sa mi folikuli v tom prípade je ozaj lepšie vyskúšať v inom mesiaci je to zbytočné ☹ ☹ ☹

sekynka
autor
21. máj 2012

jaj dievcata, dakujem 🙂 No aj ked sa mi netvorili najlepsie, ale nestopli ma. Prave som prisla z centra a uz mam zavedene embryjko. Z osmych prezili len 3 a dnes mi povedali, ze len jedno mozu zaviest a zvysne dve su pozadu, takze ostalo len jedno jedine :( teraz lovim na nete, ci je v poriadku, aby bolo 7bunkove, lebo normalne by malo byt parne :( . Teraz sa obavam, ci sa mu podari prezit a ak, ci bude vsetko v poriadku :(( Jaj, tolko starosti......

zuzana231
24. máj 2012

@sekynka drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo 🙂

sofia17
30. máj 2012

@sekynka
ahoj aj mne stopli stimulku pri 2IVF, nerastli mi folikuly, resp. asi boli zle zvolene lieky, na ktore som vôbec nereagovala. 2 roky mi tvrdili ze 1 vajecnik mam uplne nefunkcny (po operacii z necho zostala 1/4). Teraz som po dalsej stimulke a odbere 4 vajicok a prave 2 vacsie boli z toho "nefunkcneho" vajecnika. Oplodnili sa vsetky a teraz cakame kolko ich zostane po predlzenej kultivacii, a v sobotu by som mala ist na ET.

sekynka
autor
10. jún 2012

@sofia17 Jeej, velmi drzim palceky, aby sa to podarili. Na akej operacii si bola? Mne tiez jeden vajecnik skoro vobec nereagoval a druhy reagoval malinko... Ja so teraz po neuspesnom 1IVF. Uz som sa z toho nejak dostala, ale je to velmi tazke. To jedine, co bolo k svetu, neprezilo vo mne. Ani neviem, preco. Teraz zase cakat dlhe 3 mesiace..... 😒

sekynka
autor
10. jún 2012

@zuzana231 no nedopadlo to dobre, na 13 den som zacala krvaacat... tak som sa uz tesila

sofia17
12. jún 2012

@sekynka
dakujem, 18 mam ist na krv a uvidime ako to dopadne, dufam ze nedostanem mrchu, lebo brucho ma boli statocne.....

sekynka
autor
15. jún 2012

@sofia17 velmi drziim palceky, potom daj vediet ako to dopadlo 🙂

sofia17
15. jún 2012

@sekynka
dakujem v utorok som testla a bola tam slaba ciarka, teraz uz 3 dni bojujem so slabym spinenim a kcmi ale dnes ked som opat testla tam uz nebola ani slaba ciarka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , tak neviem ci bude este nejaka mala sanca....

zuzana231
15. jún 2012

@sekynka joj to mi je velmi luto... ☹ ☹ ☹

sofia17
16. jún 2012

@sekynka
tak dnes prisla mrcha a zas nam pribudli len dalsi anjelikovia ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sekynka
autor
21. jún 2012

@sofia17 jeej, to mi je luuto, presne viem, ako sa citis 😒 ja teraz este 2 mesiace cakaam a hadam uz budem moct ist na to..... ked si spomeniem, ze ake to bude odznovu a co poviem zas v robote, co si vymysliim.... musime byt silne a verit, ze raz......

sekynka
autor
21. jún 2012

@ivka3901 fiiha a aj ti povedali pricinu, ze preco sa to nedari??

sekynka
autor
21. jún 2012

@belusa myslis si, ze sa mozu tvorit kazdy mesiac inak?

sofia17
21. jún 2012

@sekynka
Dakujem, naozaj to tazko predychavam, hlavne po tom pozitivnom tehu teste.... ☹ ☹ ☹

ivka3901
21. jún 2012

@sekynka no tých príčin je veľa aj z mojej strany a aj s mužovej strany proste sme sa dvaja stretli,ktorý nebudú mať vlastné detičky len asi adoptované a dneska sa moja nádej úplne rozplynula 😢 😢 😢

belusa
22. jún 2012

@sekynka no ja dúfam ved aj prirodzene máč aj mesiac bez ovulácie tak asi hej 😉

belusa
22. jún 2012

@ivka3901 ivka a darovane vajíčka a spermie ste rozmýšľali?

sekynka
autor
22. jún 2012

@sofia17 presna viem, ako sa citis...Ja sa bojim toho, ze tie 2 ciarocky ani neuvidiim :( .......

sekynka
autor
22. jún 2012

@ivka3901 a to uz je definitivne?? uz neexistuje ziadna cesta?

sekynka
autor
22. jún 2012

@belusa ved uvidime, ako to bude nabuduuce, este dva mesiace treba pockat...

belusa
22. jún 2012

@sekynka bude to dobrééééé 😉 😉

ivka3901
22. jún 2012

@belusa áno najmä já,ale drahý moc nechce ísť do toho ani do toho Brna ☹ možno časom musí to všetko prehrmieť 😔

ivka3901
22. jún 2012

@sekynka no ani sama neviem,lebo už vobec nemám chuť chodiť po dochtoroch ☹ musíme tomu dať čas a časom uvidíme čo bude dalej,ale bola som na laparoskopií a priechodné vajcovody mám akurát mi písala jedna baba na koníka,že nakoniec po tých útrapách otehotnela prirodzene 🙂 tak možno sa stane aj nám zázrak

belusa
23. jún 2012

@ivka3901 ale ty asi nemáš veľký problém čo čítam tak neviem kde je chyba 😒

ivka3901
23. jún 2012

@belusa neviem na ktorom fore si čítala,že nemám veľký problém,ale tých problémov je dosť z mojej strany hormonálne poruchy,protilátky vytváram a ešte aj to,že nemávam ovuláciu atd já neviem už nemám chuť chodiť po dochtoroch a zisťovať príčinu ☹

belusa
23. jún 2012

@ivka3901 aha tak som si myslela, že prefuky v pohode a verila som, že nemáš iný problém ☹ ☹

ivia123
23. jún 2012

Babky pridam sa ku vam .Ja som tiež nemohla dlhšiu dobu otehotneť.Potom začala liečba-akupunktura,duphaston,neskor provera .Vytrpela som si toho tiež dosť,takže viem o čom pišete.Musite dufať,veriť.Len tak ľahko sa nevzdavajte,budu aj smutne dni, vyčitky prečo prave ja? ,ale po dlhom boji pride odmena,keď budete držať v naruči svoje vytužene dieťatko. 🙂 Držim Vam všetkym palčeky a želám vám krasne leto 😎

sekynka
autor
24. jún 2012

@ivka3901 ivka, my chodime uz vyse 3 rokov po lekaroch.... Musime len verit, ze raz to pride.. Ja som si verila, ze sa to podarilo na 1krat, no nic. Normalne som citila to emryjko, ako bolo vo mne. dokonca mi bolo i zle rano..no par dni predtym, som uz nic necitila a nakoniec som to dostala. Bola som velmi sklamana, ale uz sa tesim na dalsi cyklus, kedy zacnem. Nezdavaj to. Aj my vame obaja problem-fakt sme sa hladali :( Musime len verit, ze raz motyka vystrelii 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre