Stimulácia IVF - október 2022

25. okt 2022

Ahojte kto sa prida ja mam dlhy protokol zacala som s decapeptylom a stipalo velmi mate podobnu skusenost?

katuskamala1
25. okt 2022

Ano, niektore lieky tak stipu. Zvykneš 🙂 vydrzis 🙂 ja som mala silnu koznu alergicku reakciu, neskutocnu zihlavku som tam mala (ako som pichala) ale ze nesmierne. No pokracovali sme v liekoch i nadalej kedze slo len o koznu.

autor
25. okt 2022

@katuskamala1 ja mam zacervenane a isla mi krv neviem ci nebolo zle pichnute

katuskamala1
25. okt 2022

Ale tak krv ti sla len take kvapky malinko nie. Trafila si zilku to je v pohode.
Chyt si medzi palec a ukazovák kožu nadychni sa a pri vydychu resko pichni, pomalicky pustaj a zaroven vystriekni obsah. Predtym vycisti miesto vpichu, nasledne po vybrati ihli (tiez nevyberaj velmi pomaly) si vatickou zatlac. Mozes ist do car pichnúť, nech ti skontroluju ci to robis spravne alebo na youtube kuk. To zvládneš neboj, výsledok stoji za to 🙂

autor
25. okt 2022

@katuskamala1 dakujem ty si kedy pichala aky si mala protokol na kolki den je odber kolko si mala vajicok a aky je vysledok dakujem 😘

katuskamala1
25. okt 2022

Moje prve IVF a prvy vklad ET ma dnes 6 rokov 🙂 neskor 2 zmrazene bublinky nevysli. A moje druhe IVF a opat prvy vklad ma dnes 2 roky 🙂 a ostalo nam vela bubliniek, cca 7 uz presne nepamatam a tie sme sa minuly rok rozhodli uz neudrziavat. Bolo to nesmierne bolestive a tazke rozhodnutie. No sme nesmierne vdacni za nase 2 zazracne deti, pre viac deticiek uz nemame priestor (kvoli veku, financiam, byvaniu, autu, atd)

katuskamala1
25. okt 2022

Mala som krátke protokoly, u nas bol problem ma strane manzela, a plus pri druhom ivf mi zistili disfunkciu zlteho telieska. Je mozme, ze som to mala nefunkčné uz dlho predtym, ked sa ani iui nezdarili a tak.. Ale to vyšetrenie mi bolo robene len pri druhom ivf

autor
25. okt 2022

@katuskamala1 gratulujem super 😊😊😊 ja som mala 1ivf mala som 2 folikuly jeden bol ok ale neoplodnilo sa mala som kratky protokol teraz mame dlhy snad to uz vyjde aspon nech mame viac mraziacikov u nas je chyba v oboch muz ma teratozoospermie

katuskamala1
25. okt 2022

Raz sa podari. Robíte pre to vsetko. Moj muz pri druhom ivf katastrofa vysledky, vsetko co sa dalo sa mu brutalne zhorsilo, lekar nechapal ze co to robil tych par rokov. A ja tiez kadejake infekcie, trebalo atb riesit, potom na Imunologii som sa liecila, dr vravela ze mam tak zle biele krvinky a teda imunitu, ze sa ani nemam pokúšať. Tak sa to znacne oddialilo a dobre tak, lebo poriesili sme co sme mohli a vyslo. Drzim siiilno palce!!! Ak nezabudnes, daj vediet 🙂

autor
25. okt 2022

@katuskamala1 dakujem ti 😘

nika5592
28. okt 2022

Moje prvé IVF. Niekto kto navstevuje Helios Košice a je práve v stimulacii? U mňa krátky protokol. Som 7 DC s Diphereline a Menopur.

iorika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
c0ccodrill0
10. nov 2022

@nika5592 ja chodim Helios BB. Dnes som druhy den po opu..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre