Špinenie pri ovulácii po mimotelovom oplodnení

lienkavax
4. okt 2017

Dievcata, prosim vas....som po neuspesnom IVF (vklad som mala 4.9.2017). Teraz mam prvu ovulku po tom vsetkom, ale od vcera spinim, boli ma dost brucho ako pri menzese... Myslite, ze to moze byt nasledok liekov, OPU,atd...?

lilyianka
4. okt 2017

@lienkavax toto iste som mala aj ja po neuspesnom vklade a v case ovulacie po menzese...tiez som z toho bola mimo nakolko som sa chcela pripravovat na KET a teda som n3vedela co to je...tak som volala do centra a povedali mi,ze ovulacia,lebo na ms je velmi skoro...a tak aj bolo...spinila som par dni a to riadne dokonca myslim,ze aj krv

lienkavax
autor
4. okt 2017

@lilyianka ahoj, no ved to, ze aj ja chcem ist teraz od najblizsej menstruacie (cca 19.10.) do KETu, ale toto ma zneistilo, lebo som pri ovulacii nikdy nespinila. A toto je taka bleducka krv...Tak uvidim, ako sa to bude vyvijat. Dakujem za info 😉

ivec16
4. okt 2017

@lienkavax ked ti brali pocas ivf vajicka tak ti riadne poprepichovali vajecniky, tak mozno preto ta krv pri ovulacii

lienkavax
autor
4. okt 2017

@ivec16 ahoj, ano presne na toto som aj ja myslela...ze je to tym odberom vajicok, ked prepichovali vajecniky...Ach..😕

lilyianka
4. okt 2017

@lienkavax ani ja som nikdy pri ovu nespinila...uvidis ze neskor pride ms a mozes sa pripravovat na KET

lienkavax
autor
5. okt 2017

@lilyianka dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre