Špinenie po KET

23. máj 2022

Ahojte, áno viem, že špinenie po KET sa môže vyskytnúť ale …
Na vklade som bola 21.5. v sobotu. A dnes 23.5 som sa zobudila a objavila slabohnedé špinenie. Máte skúsenosť so špinením tak krátko po KET?

kkk12345678
23. máj 2022

Ahoj, ja som mala takéto spinenie v deň vkladu večer a podarilo sa 🙏🏻 To je asi kvôli uhniezdovaniu.

autor
23. máj 2022

@kkk12345678 joj ani nevieš ako si ma upokojila.
Volala som koordinátorke a tiež povedala, že je práve čas kedy by sa malo zavŕtavať do sliznice 🙏 verím, že to dopadne dobre

ddudu
24. máj 2022

Ahojte, ja som mala vklad 16.5.pondelok a v sobotu 21.5. podvečer som mala špinenie ale iba tak na wc papieri som si to všimla. A neustále ma pichá v podbrusku na ľavej strane aj ja cítim nafúknutá.

autor
24. máj 2022

@ddudu držím palce 🙏
Ja som mala špinenie včera celý deň aj keď síce slabé. Dnes doobeda ešte áno a od 14:00 nemám zatiaľ nič /klop, klop/ verím, že sa bábätko vŕtalo tam kde malo 🙂

matka98765
29. máj 2022

Ahoj, ja som mala špinenie na 3 a 4 deň po kete, bohužiaľ mi to nevyšlo, o mesiac sa chystám na druhý ket. Pevne verím, že vo Vašom prípade ide o zahniezdovanie 🙂 držím palčeky

autor
29. máj 2022

@matka98765 išlo o zahniezďovanie, testy krásne silneli až do dneška 😣 tiež to nedopadlo dobre

matka98765
29. máj 2022

To mi je veľmi ľúto :( mrzí ma to.... ja som sa nedočkala ani // ciarok, ale hlavu hore, treba ísť ďalej. Mate ešte nejaké embrijko?

autor
29. máj 2022

@matka98765 ak bude zajtra test slabší je to jasne 😣
Áno máme ešte 4 embryjka 🙏 neviem či pôjdeme do ďalšieho vkladu hneď alebo ešte pôjdeme na reprodukčnú imunologiu - vždy sa moje “úspešne” tehotenstvo skončí 7my deň po uhniezdeni

matka98765
29. máj 2022

A smiem vedieť, koľko máte rokov? Tak 4 embrya je krásne číslo 🙂 tak my máme všetky vyšetrenia spravené a sme obydvaja v poriadku, tak nevieme, kde je chyba. :( .... nedarí sa nám už 3 roky.

autor
30. máj 2022

Baby tak ja dnes ráno šok … išla som urobiť test ako kontrolu, že čiarky slabnú ale opak bol pravdou 🙉
Testy silnejšie, bola som na krv a ultrazvuk v centre - krv sa dozviem poobede a sono ukázalo podľa slov Dr krásnu sliznicu, žiadne krvácanie nevideli, vraj na deviaty deň po KET je to dobrý nález a uvidíme ďalší postup podľa krvi .. vraj to ešte celé môže dobre dopadnúť 🙏❤️

autor
30. máj 2022

@matka98765 nám sa tiež nedarí vyše troch rokov, mám 27 a manžel 31

matka98765
30. máj 2022

Veeeeeelmi sa teším 🙂 držím silno palčeky, isto, všetko dopadne dobre 🙂 🤗🤗🤗🤗🤗🥳

autor
30. máj 2022

@matka98765 hcg mám 101.11 tak verím, že bude všetko ok ❤️

matka98765
30. máj 2022

Bude všetko dobre 🙂 už teraz ti blahoželám 🙂 🥰🥰🥰

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre