Spermie pre ženy bez partnera

vedecky
3. nov 2016

V prehladavaci som si zadala "PREDAM KVALITNE SPERMIE" a vysiel mi 1 inzerat. Vraj poskytnu spermie aj zenam bez partnera. Niektora z Vas to uz skusila?

petruldo
3. nov 2016

aké zadarmo? za sex! či pôjdete na umelé oplodnenie?

kataina
3. nov 2016

a kto rozhoduje o kvalite? 😀

kim12345
3. nov 2016

Ak umele oplodnenie tak to vam nikto neurobí
Treba tam pisomny suhlas partnera

sardinka336
3. nov 2016

zase sa niekto nudi... 🙄

betulinka1
3. nov 2016

Kupovať spermie?? pobavila som sa. Načo, behá ich po mestách dosť a zadarmo 🙂

tinacks
3. nov 2016

Kryobanky predavaju spremie pre domace oplodnenie, ako aj opl. U lekara. Poznam baby co to riesia v dansku. Googli cryos.

vedecky
autor
3. nov 2016

Spermii beha dost a zadarmo, ale ake? Take by som urcite nechcela. Takych mozem mat kolko chcem. Jedna kamoska ma kontaktovala ohladne "PREDAM KVALITNE SPERMIE" a bola velmi spokojna. Este niekto?

balaskovae
3. nov 2016

no tak toto si neviem a asi ani radsej nechcem predstavit ze by som si vzala spermie len tak, ze by som ani nevedela, aky ten clovek je, co je zac. To potom ozaj by som mohla trpnut, ze co z dietata vyrastie

moni244
3. nov 2016

To co sa tu za poslednu dobu registruje? Jedna blbsia tema za druhou

kataina
3. nov 2016

pýtam sa ešte raz,
Kto rozhoduje o kvalite? Ako sa o tom rozhoduje?
Maš podmienky ktore si kladieš? Vzhlad ? Zdravie? Inteligencia? Povaha?
Alebo uveríš len tak odporučaniu? Ved nikto nebude ponukať spermie len tak že kvalita asi 50% , každy povie že top...

kataina
3. nov 2016

celé je to choré
ale: "ber bo nebude"
😀 😀 😀

vedecky
autor
3. nov 2016

A vies ako vyzeraju darcovia co davaju do tych spermo-bank? Raz som bola v jednej firme kam chodia, a videla som co su zac. Ani jeden ma nenadchol. Takych najdem aj v hociakej krcme. Radsej by som skusila nieco ine. Mozno aj ten "PREDAM KVALITNE SPERMIE" inzerat. Nie vsetci su podvodnici.

tenerifka
3. nov 2016

Na to, aby mala zena inteligentne dieta jej netreba spermie s vysokym IQ, staci, aby ho mala vysoke ona.
http://www.badatel.net/novy-vyskum-zistil-po-kt...

U spermii treba geneticky predpoklad dobreho fyzickeho zdravia
Takze nijake spermobanky a pod....staci si vyhliadnut geneticky zaklad niekde na ulici a o ostatne sa uz postara priroda 😀

tinacks
3. nov 2016

@petruldo medzi sexom a umelym oplodnenim je este siroka skala ako moze oplodnenie prebiehat (bez sexu a bez umeleho opl). Nie je to az take bezne, ale mozne a pre zeny bez partnerov jedina nadej...

tinacks
3. nov 2016

@tinacks alebo este pre zeny, ktorych partner ma velmi zlu kvalitu spermii

kataina
3. nov 2016

a to je u nas legalne? že si sama žena kupi spermie?
nebude to brat toho plastickeho chirurga čo zmizol ked mu na to prišli ?

stardust
3. nov 2016

velmi mizerna reklama 😀

acer11
3. nov 2016

@vedecky no ved´skús a potom napíš,radi sa poučíme 😀

vejapa76
3. nov 2016

A čo povieš dieťaťu keď podrastie a spýta sa ťa kto je jeho otec? 😳

svetkaadamko
3. nov 2016

@vejapa76 povie mu: "tvoj otecko sa vola PREDAM KVALITNE SPERMIE" 😀 😀
K autorke sa radsej nevyjadrujem.

vedecky
autor
4. nov 2016

Radsej poviem mojmu dietatku ze otecko odisiel do Australie nez aby som nemala to dietatko a nemala to komu povedat. Zijeme v inom svete a treba sa prisposobit. Zena si moze kupit spermii kolko chce, len pre doktorov a nemocnice nie je povolene ich predavat zenam bez partnera. Inak medzi sukromnymi osobami nie je nic zakazane. Keby to uz bolo hotove babätko ... to je uz nieco ine.

charlie1980
4. nov 2016

@vedecky Som sa pobavila takto zrana 😀 Ty si to predstavujes ako Hurvinek valku 😀
1.nasa legislativa to nepovoluje, len pre neplodnych chlapov, u ktorych je to lekarsky potvrdene, otcovstvo musia priznat pred oplodnenim. Oplodnenie je od ANONYMNEHO darcu, teda nie od niekoho, kto sa ti paci-nepaci
2.staty, kde to legislativa povoluje pre "dobrovolne slobodne matky", takyto material najprv vysetri, zamrazi, uskladni a ked pride vhodna kandidatka, tak tento material "odovzdaju" matke, ktorej geneticke predpoklady su co najblizsie k materialu anonymneho darcu (farba oci, vlasov, farba pleti). Dokonca tito darcovia musia splnat urcitu hranicu IQ
Robia to napr.v Spanielsku, Turecku, Dansku.

Ty si si to ako predstavovala ??? Prides po naplnenu skumavku k predavajucemu, potom do kliniky a povies : toto mi sem streknite ??? Ci ...?

vedecky
autor
4. nov 2016

Kamoska to skusila, mohla aj poznat darcu a overit si testy na aids a na vsetky ostatne choroby ako aj IQ. Mohla povedat ano ci nie.

charlie1980
4. nov 2016

@vedecky A kde jej to, prosim ta, spravili ? Nebodaj na SK ?

vedecky
autor
4. nov 2016

@charlie1980 Ahoj Charlie. pokial viem tu na Slovensku. Ak chces vediet viac, sama sa opytaj.

charlie1980
4. nov 2016

@vedecky Ty sa pytas a ja sa mam pytat....? Ja sa nemam preco pytat, ja mam 2 deti, obidve su zapisane v RL a priznane otcovstvo 😀 Takze ja sa nemam preco pytat jej. Pytala som sa teba a silne pochybujem o tom, ze na SK by nieco taketo vykonali, kedze legislativa to nepovoluje 😀 Tak ale....ked si presvedcena, ze jej to takto urobili, poznas aj postup predsa a nemusis sa pytat tu.

vedecky
autor
4. nov 2016

@charlie1980 Preco Ta tato tema zaujima ak uz mas 2 deti? Chces este? Mas aj manzela alebo partnera, ci sa staras o svoje deticky sama. Si spokojna s vyzivnym ktore dostavas? Ano pokial viem to robia tu na Slovensku. A mohla si vybrat metodu oplodnenia.

charlie1980
4. nov 2016

@vedecky Popravde, zaujal ma nazov temy a v komecnom rade sposob uvazovania. Pisem ti preto, aby si sa dostala do obrazu, ako to na SK funguje. A ked cakas len na osobne skusenosti a odpovede, tak takych prastenych sa najde tak 1% 😀

vedecky
autor
4. nov 2016

@charlie1980 A ty zijes s otcom Tvojich deti? Ako si si vybrala partnera?

kataina
4. nov 2016

tak ak na tom niekto zaraba tak už to nie je legalne, kedže to u nas nie je povolené. Takže nie je pravda že medzi súkromnymi osobami je povolene všetko. To určite nie. Napr predavať svoje organy tiež nieje povolene.
Je tu kopa moralnych problemov, napr voči dieťaťu, ... tema na niekolko hodinove debaty.
Ak nemaš dieťa a tak velmi po nom tužiš, môžeš si nejake vziať z detskeho domova, určite to bude krajší čin ako kupiť spermie. Predaj je trestny, ale predajca sa určite nenecha usvedčiť. Ale asi je dosť zufalych "..." ktore podporia tento biznis
A ani by som sa nečudovala keby sa raz prevalilo, že tam a tam predavali take a onake spermie nevedomym "..." a robili si z nich pokusnych kralikov

Aj v detskom domove si môžeš vybrať z ponuky, myslim že je vo fore taka tema, kde Ti poradia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre