Solárium pred embryotransferom

seliselka
14. aug 2014

chcela by som ist este do solarka no mam obavy ci je to dobre....beriem gonal a decapeptyl a odber vajicok je este predomnou..myslite zeby som este raz mohla do solarka?

maca_p
14. aug 2014

@seliselka skus si odpovedat sama...

jasna
14. aug 2014

ja si iba pamätám, že mi zakázali počas pichania injekcií opaľovať sa, lebo sa môžu vytvoriť flaky po tele...myslim si, ze opalovanie sa a solarko je nieco podobne, takze ja by som neriskovala 😎

seliselka
autor
14. aug 2014

myslela som si...ale nedalo mi a opytala som sa ....dik za nazor jasna 🙂

zita19
14. aug 2014

@seliselka ked si na hormónoch riskujes neodstranitelne pigmentove skvrny aj ked cakas na autobus na slnku... A solalrko?

bambibam
14. aug 2014

mne lekár vo FC BA povedal Nie!!!

seliselka
autor
14. aug 2014

dakujem za nazory 🙂

domuska11
15. aug 2014

Mne pred et odporucali solarium-to bolo v decembri,hlave na viatmin D, aby sa mi obnovil v tele.ale ked uz stimulujes urcite nie....

smoulinka13
15. aug 2014

@zita19 no mna na to neupozornili a mam skvrny po tvari :(( da sa to dako odstranit? joj

zita19
15. aug 2014

@smoulinka13 velmi tazko a za drahe peniaze. Treba sa spytat v nejakom lekarskom kozmetickom centre. Nejakym laserom alebo pulznym svetlom, ale netusim ci to naozaj funguje a ci to robia.

smoulinka13
15. aug 2014

@zita19 dakujem..ja som bola chvilu pred KETom na slnku a mam take "kruhy pod ocami" uplne ze "skvele"

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre