Skúsenosti s insemináciou v Žiline

safina541
16. okt 2019

Ahojte, nájde sa tu nejaká mamička, ktorá bola na iseminacii v Žiline, či sa vám podarilo vďaka nej otehotniet a ci ste brali aj nejaké vitaminy aci sa vám podarilo otehotniet hneď na prvý krát. Ďakujem Ja som tam bola.ale žiaľ neúspešne. Som trochu sklamaná, lebo všetko bolo ze vraj v poriadku a šance boli vysoké, ale aj tak to nepomohlo 😣

iv89
16. okt 2019

@safina541 ahoj čo viem tak je takých velice malo.. úspešnosť iui je nižšia ako pri normálnom počatí podľa čísiel.. ale ak máte predpoklady tak urcite opakovať.. možno nebolo práve teraz dobre vajko alebo cokolvek.. vždy aspoň 2 po sebe odporúčajú, kumulatívna úspešnosť je vyššia

safina541
autor
16. okt 2019

@iv89 ďakujem

didi2102
16. okt 2019

@safina541 ja som bola sice v mt ale podarilo sa na 1x,vitaminy som nebrala ale ja mam pco tak som mala hormonalnu liecbu,vajko som mala jedno male sance boli velmi nizke no aj tak to vyslo,takze za mnaa je to o zhode okolnosti,urcote skusat viackrat

safina541
autor
16. okt 2019

@didi2102 chceme ísť vyskúšať znovu, ale bojím sa sklamania, toho mam dosť v minulý rok v auguste som vedela že som tohotna 3 dni a potom prišiel potrat z ničo nič

didi2102
16. okt 2019

@safina541 ja som pred iui nemohla otehotniet roky,snazili sme tak vselijak inak vraj vsetko ok,potom sme vosli do centra a mne sa zrutil svet,manzel takmer neplodny a ja silne pco bez ovulacie .... a som teraz otehotnela 2x a prirodzene po roku od porodu,sklamanie viem co je a riadne.. ja som to brala tak ze ak nevide iui nevadi ideme dalej a robim pre dieta 100% ...

safina541
autor
16. okt 2019

@didi2102 ďakujem za to ze si napísala, mam viac chuti sa znova pustit do toho. Snáď sa nám podari

meissa
16. okt 2019

Určite to skúste. Ja som bola v Ke. Dnes som začala piaty mesiac s mimi v brušku 🙂

safina541
autor
16. okt 2019

@meissa tak gratulujem 🙂 vyskúšame to

wejuska7910
26. okt 2019

3neuspesne iui 🙄ja pco mm v trosku horsi spermiogram.beriem vitaminy a aj tqk nic.co ti dali na pco?
@didi2102

didi2102
27. okt 2019

@wejuska7910 mne dali clostylbegyt ci neako tak a potom pichnut pregnyl kedze som bola uplne bez ovulacie,vitaminy som v tomto case uz neuzivala ziadne lebo kopu penazi islo predtym na ne a aj tak bez efektu,moj manzel ma teratozoospermie a na toto nepomoze nic,mne ale clostyl nezaberal hned museli mi dat vyssie davky,mrzi ma ze to nevyslo,mozno mesiac dva pauza a sla vy som do toho znovu s tym ze ten mesiac dva si povedat ozaj teraz je pauza neriesim a mozno to pride ako u nas druhy krat same od seba

wejuska7910
27. okt 2019

@didi2102 ano no uvidime ze co dalej bude tiez uz neriesim. Ja som tiez mala clostyl apotom ovitrille na ovulaciu a potom utros

butterfly333
28. okt 2019

My chodíme do gyn five v Nitre minulý rok v októbri sme boli na prvom iui no neúspešne teraz sme boli znova minulý týždeň tak ideme skúsiť druhé iui v novembri. Mam letrozol a ovitrelle.

maja1504
10. nov 2019

@safina541 ahoj, my sme sa snažili 2 roky a nič. Po recenziách sme skúsili GF ZA a nebanujem. Druhá IUI úspešná a som vo 4 mesiaci. Brala som clostyl a ovitrelle.. Nemala som ovulaciu. Keby nevyšla druhá, tak odporúčali hneď tretiu, že moje telo spolupracuje.. Ale teda nebolo treba 🙂 držím palce

butterfly333
10. nov 2019

@maja1504 aj mňa čaká druhé iui dúfam že bude úspešne.

safina541
autor
11. nov 2019

@maja1504 ja sa idem akurát zajtra tesnut, mala som ísť zajtra na krv, ale som ochorela. Dakujem. Ja som bola tiež na druhej, tak som zvedavá

kuki23
13. jan 2020

My sme boli 6x na inseminacii a nič. Kamoška bola a otehotnela tak na 1 alebo 2x. Sance pri tomto su nizke

safina541
autor
14. jan 2020

@kuki23 ani mne nepomohla inseminácia a momentálne neriešime nič

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre