Silné krvácanie po mimotelovom oplodnení

yoyo123
9. mar 2015

Ahojte 🙂 Mam taky problem a uz som z toho zufala ☹ Som po IVF,konkretne po KET,na 14.den tehotensky test pozitivny,hcg 1344 🙂 15.den som zacala krvacat a to dost silno ako normalny menzes,na dalsi den uz len slabunke spinenie,dneska uz nic.....Robila som si aj tehu test,ciarka je krasne silna,aj sa mi zda ze kazdym dnom silnejsia....ja uz neviem som z toho jelen ☹ je tam sanca ze by som bola tehotna?

tinkatinulka
9. mar 2015

@yoyo123 chod ihned na pohotovosť nech kuknu hodnotu HCG ci stupa pravidelne..mozno to bol len hematom

tiwyna
9. mar 2015

Tak najlepsie to odhali sono.

mimika1973
9. mar 2015

@yoyo123 ano chod na pohotovost nech pozru co sa deje, ale nemusi to byt zle znamenie hned! 😨 Moze byt ak nahodou by islo o dvojicky tak jedno sa mohlo prestat vyvijat, alebo moze ist aj o hematom a pod.
HCG na 14 den mas vysoke, tak kludne moze ist aj o mnohopocetne tehotenstvo, kolko Ti vlozili embryjok na KET?
Vies podla mojho pripadu, ja som krvacala dost silno (aj silnejsie nez na menzes dokonca) tiez jeden den, na sone videli dva vacky a o tyzden uz len jeden aj s plodikom a srdieckom, mala som vlozene 3 na ET!!!
Takze u mna to bola takato pricina toho krvacania. Dalsie tyzdne uz len spinenie som mavala, tmavohnede ci bezove, ale potom to ustupilo, hoci je to fakt dost stresove to priznam.
Treba urcite ist na kontrolu, aj dve po tyzdni a sledovat ako stupa to HCG.
Sono povie co sa deje, drzim palce! 😉
Ano, zatial urcite si tehotna, neboj! 😉

yoyo123
autor
9. mar 2015

@mimika1973 ja som sa akurat vratila od lekarky a povedala mi ze je to skoro,ze na sone by nic nevidela ☹ ani krv mi nezobrala,mam prist v piatok na kontrolu....Vkladali mi 1 embryjko,dokonca geneticky vysetrene 😠

mimika1973
9. mar 2015

@yoyo123 no vies, mohlo sa aj rozdelit na dve, to sa dost casto stava veru, vsak uvidis ako bud v piatok alebo neskor....este spinis ci to prestalo? Hlavne klud, nenamahat sa, ak sa ti da 😕
Do ktoreho centra IVF chodis?
Ma pravdu doktorka, musi sa este pockat, je to skoro nieco vidiet, bud o tyzden alebo 10 dni aspon uz....

candour
9. mar 2015

@yoyo123 Moja znama co bola so mnou na vklade bola v tej situacii tiez a dnes je v 4. mesiaci, brutalne pritom krvacala a test mala tehu..drzim palce

yoyo123
autor
9. mar 2015

@mimika1973 Chodim do Heliosu,no moc tomu neverim ☹ ano krvacam aj brucho ma trochu boli 😝

mimika1973
9. mar 2015

@yoyo123 a velmi krvacas este? ci len spinenie? treba verit, hcg mas pekne, takze....ak beries progesteron, tak skus ustne brat ked to krvacanie je...je to tak lepsie. Velmi drzim palce!!!!

pumpkincake
9. mar 2015

aké je mimotelové oplodnenie?

yoyo123
autor
9. mar 2015

@mimika1973 nie velmi,ano uzivam utrogestan 😖 No ved uvidime ako to dopadne 😝

yoyo123
autor
9. mar 2015

@pumpkincake mimotelove oplodnenie je umele oplodnenieIVF 😲

saxana15
9. mar 2015

@yoyo123. Tiez som zakrvacala a dr.mi odporucil narazovo dat si 3 az 4 tabletky duphastonu a kvapky kanavit.pomohlo

saxana15
9. mar 2015

@mimika1973 aj mne sa stalo to iste.vkladali mi 2 embryjka.hcg 1000,zakrvacala som riadne,myslela,som,ze potrat.teraz to vyzera tak,ze ta druha bublinka nevydrzala a odisla takto samovolne.jeden chlapcek sa mi drzi zatial statocne 🙂

yoyo123
autor
9. mar 2015

@saxana15 gratulujem 🙂 Ale mne vkladali iba jedno 😖

saxana15
9. mar 2015

@yoyo123 dakujem.ano,potom to moze byt hematom,alebo telo este nie je stotoznene s tehotenstvom,tak sa chova ako by menstruovalo.dolezite je hcg a ze bublinka sa drzi v maternici.drzim palce!

pumpkincake
9. mar 2015

@yoyo123 aha , nepoznám to tak preto sa pýtam

lilitela
29. apr 2015

Baby a mozem ist cez vikend na pohotovost na HCG, nevyhodia ma s takou vecou? Musim si dat urobit druhy odber, lebo stale krvacam a prve HCg bolo relativne nizke. Ale nemam to ako inak vyriesit. Ak je to potrat tak nebudem brat lieky nadarmo este niekolko dni, som po nich jak opita.

mimika1973
29. apr 2015

@yoyo123 ahoj ako to vsetko odvtedy dopadlo u teba? krvacanie prestalo ci? 😕

lilitela
29. apr 2015

@mimika1973 ma neaktivny ucet.

yoyo123
autor
16. jún 2015

@mimika1973 ahoj.....no nakoniec sa krvacanie rozbehlo a bol to potrat 😕 uz treti....ach jo 😠

mimika1973
17. jún 2015

@yoyo123 och moja, to ma mrzi ☹
A vie sa preco takto stale to skonci? Imunita je aka u teba? kedze embryjko bolo geneticky vysetrene? Moznoze nastal nejaky skrat v jeho vyvoji dalsom...priroda je niekedy komplikovana....ale ked su opakovane potraty, hoci aj vcasne, asi treba dake dalsie vysetrenia, aj u teba....Skus sa dokiho popytat na toto...
Nabuduce to urcite vyjde,musi!!! Drzim palce!

yoyo123
autor
17. jún 2015

@mimika1973 ahoj 🙂 ja mam vsetky vysetrenia porobene,vsetko je ok.....doktorka povedala ze mi skusi dat Prednison na potlacenie imunity a fraxiparin,,,,tak uvidime ci to pomoze 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre