Sanatórium Helios Bratislava

tani111
30. jan 2023

Ahojte,

Je tu niekto, kto má skúsenosti s Heliosom v BA?
Tu žiadne info.nevidim a ani na google recenzie.

Aké ste mali skusenosti a prosím ak máte aj meno doktora s ktorým ste boli spokojné, dajte vedieť 🙂.

Ďakujem 🙂

majka2022
10. mar 2023

@tani111 ahoj, ja mám negatívne skúsenosti s Heliosom v BA, chodíme do Helios Martin a som z Trnavy. Lekár celé zle…

tani111
autor
11. mar 2023

@majka2022 ahoj, aké máš negatívne skúsenosti prosím? A s akým lekárom? Meno poprosím
My sme boli u Drabka v Ba a zatiaľ sme spokojný

Ďakujem

majka2022
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka2022
14. mar 2023

@tani111 ešte niečo - povedal že Prolutex je najlepsi, ale iný lekár mi povedal že je to to iste ako lieky čo sa vkladajú iba od prolutexu máš bolesti v brušku z tej latky a nezáleží či ti ho pýcha sestrička alebo ty.

tani111
autor
15. mar 2023

@majka2022 ahoj a ďakujem za informácie. Helios je naša 3 CAR klinika a v každej nám lekár povedal niečo čo by urobil inak oproti predoslemu lekárovi, nevnimam to ako nevýhodu, skôr ako niečo nové - čo by nám mohlo pomôcť otehotnieť. Najhoršie pre nás bol Gynfiv a pán doktor Harbulak v Ba a sestričky. Čo sa týka Peolutexu, ďakujem, ozvem sa ak budem potrebovať, ešte sme nezačali

veron043
22. mar 2023

@tani111 Ahoj, preto ti vsade povedali nieco ine, lebo kazda klinika ma svoje metody a postupy. Helios v Brne aj v kazdom meste kde posobi na Slovensku, ma v podstate jednotnu metodu, podla ktorej postupe a podla nasich skusenosti, nie su ochotni uhnut doprava ani dolava. V Bratislave sme boli dotlaceni do mnohych postupov ktore boli naviac a samozrejme ovela drahsie len preto, lebo oni to tak robia a hotovo. Diskusia o tom, co chceme my, mozna nebola. Vraj maju vysoku uspesnost, to zatial posudit neviem, rozhodne su vsak extremne drahi a v BA zial castokrat aj neprofesionalni. Uz sme dost nahnevani.

suzy8888
17. aug 2023

Ja ohľadom toho CAR mám zmiešané pocity. Nebudem zachádzať do detailov, ale asi to zhrniem tak, že ak si mladý, relatívne nekomplikovaný pacient tak prečo nie, ak si pacient nad 40 asi by som išla inam, pokojne aj do Helios Brno, tam som bola relatívne spokojná. Myslela som, že budú mať podobný štandard všade, ale nie je to bohužiaľ tak. A ako píše @majka2022 mala som z doktora Drábka pocit, že pre neho je biznis priorita, či už s tou zazmluvnenou lekárňou, kde je mimochodom hrozne neochotná staršia lekárnica, tak aj som z neho mala pocit, že tých 3000 € chce skasírovať za každú cenu. Bohužiaľ som uverila tomu čo mi sľuboval, zaplatila a nemám nič, a to som pôvodne chcela stimuláciu prerušiť a začať znova o mesiac s inými dávkami. Lenže to by som im potom namiesto 3000 € zaplatila len 300 €. Čo vám poviem, cítila som sa podvedene a dlho mi trvalo kým som to nejako spracovala. Navyše personál sa tam medzi sebou háda pred pacientmi a vrchná sestra mi povedala že miesto vpichu mám dezinfikovať parfémom a pacientke, ktorej hrozil hyperstimulačný syndróm zase, že má piť redbull.

majka2022
17. aug 2023

@suzy8888 Boze vidím že nie som sama, čo Drabeka z Helios BA nemusiii…ja som aj volala do Helios Brno a dala som im spätnú väzbu na Drabeka v Heliose BA a povedali že ďakujú, že sa rozbiehajú a lekárka čo tam robila je na materskej

suzy8888
17. aug 2023

@majka2022 Myslíš že si mám sťažovať? Ako vidím tak ti neponúkli nejakú kompenzáciu?

zuz115
17. aug 2023

Ja mam veľmi pozitívnu skusenost s drabekom. Vďaka nemu mam dve deti.

majka2022
17. aug 2023

@suzy8888 ja som sa nestazovala, ja som im dala spätnú väzbu na neho …a radšej som vždy išla do Martina alebo banska bystrica …kompenzáciu ti nedajú, lebo ty máš na vyber z pobočiek heliosu

tani111
autor
18. aug 2023

Pre mna je Drabek jeden z najlepsich lekarov v Ba, toto je nasa 3 CAR.

miridonda23
26. okt 2023

@tani111 ahoj mohla by si sa mi prosím ozvať? Ďakujem veľmi pekne 🙂

terry1516
6. máj 2024

@tani111 ahoj, ja tam chodím a nemôžem povedať krivého slova ani na doktora Drabeka,ani na personál, všetci sú milí a ochotní... určite neľutujem túto voľbu 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre