Samovoľný potrat po KET

inas6
28. máj 2020

Dobry deň po prvom kete som mala potvrdené tehotenstvo 3 dní nato som mala bolesti a začala som krvácať potvrdili mi že som potratila som z toho veľmi nešťastná kto zažil chápe konečne sa mi to podarilo ale dlho sme sa netešili..dávam si to teraz za vinu neviem či to môže byť tým že sme mali s manželom styk či to mohol byť dôvod potratu..máte daktota skúseností teraz sa už bojím ísť na druhý ket ..😣

lefkova
29. máj 2020

Dobry..a kde vam robili KET? Ja osobne si myslim,ze nie je to vasa vina.uz zmrazane embria ,nie su kvalitou ako cerstve...a mozem sa spytat kolko ste platili? Ja tiez uvazujem...

inas6
autor
29. máj 2020

Ivf mi robili v BB..platila som 1200 plus injekcie cca 250 cena závisí od metód ktoré si vyberiete ja som mala len 4 vajíčka tak som zvolila tie drahšie mám ešte jedno embryo ..ťažko povedať či je zamrazene menej kvalitné m znamu nevyšlo jej ani čerstvé

maggie86
1. jún 2020

@inas6 KET ma paradoxne vyssiu uspesnost ako cerstvy ET, takze tym by som sa nestresovala. Inak viem presne ako sa citis, mam za sebou prvy KET a mala som par dni pozitivny test, prvy krat v zivote, ale dnes na krvi uz nic. Cize asi chemicke, tiez som sa netesila dlho ale ja som sa nedostala ani po potvrdenie z krvi :( tiez sa bojim ist na dalsi transfer. Keby si chcela kludne mi napis. Tieto posledne tyzdne boli strasne

stejan
2. jún 2020

@inas6 Ja som v 2016 bola na ket, hneď na prvý krát to vyšlo embryo. A tak sme začali skúšať 2019 Oz začiatku roka a zo starých emrby ani jedno nevyšlo. Tak sme šli na druhý cyklus koniec 2019 že čerstvé a tiež nič.a teraz 3.3 ujalo sa a 3.4 ( 7 týždeň) a som potratila.. Tiež sme mali sex s manželom,rada sa kupum v teplej vode, v ten den som dcére upratovala izbu a zdvihla som ťažkú vec a od toho dňa má začalo bolieť brucho. Tiež neviem či niečo z toho pomohlo poškodiť. Ale dr na pohotovosti ( zhodou okolností bola dr čo som pri nej rodila 🙂) mi povedala že radšej na začiatku ako by sa malo narodiť s vadou. Tak že neviem. 22.5 som.bola na ket a na hcg mám ísť 4.6 tak som.zvedava. okrem tohto vlozeneho máme asi ešte 1-2 ale asi na 3cyklus nepôjdeme. Manžel stále hovorí ,,ak to vyjsť tak to výjde,, ✊🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre