Reprofit MUDr. Tokareva a MUDr. Becvazova

zadana19
18. júl 2022

Ahojte bojovníčky.chcem sa spýtať mate niekto skúsenosť s niektorou s týchto dvoch dr.v Brne?
Ak áno akú?
Ďakujem

sabinami
18. júl 2022

@zadana19 ahoj, mna dr Tokareva raz vyšetrovala a za mna veľmi príjemná, milá, sympatická a ochotná čokoľvek vysvetlit 🙂 viac ale povedať neviem pretože liečbu som absolvovala pod dohľadom pana doktora Franka 🙂

olivia_s
18. júl 2022

@zadana19 je to uplne jedno. Budes mat s nou pravdepodobne len konzultaciu. My sme tak mali, osovne nebola na ziadnom mojom ultrazvuku, ivf. Za mna OK.

drnda007
20. júl 2022

Ahoj. Mne dali Dr. Tokarevu. Za mňa komunikácia super, na maily odpisuje. Mala som ju zatiaľ na jednom ultrazvuku... Osobná komunikácia super. Ale aj ostatní lekári... Všeobecne je komunikácia a vyšetrenia super. Takže by som sa nebála žiadneho lekára..

baboo15
20. júl 2022

@zadana19 Tiež som mala na konzultáciu a prvé dve sona Dr. Tokarewa veľmi milá, sympatická doktorka, všetko super vysvetlila na maily odpisuje obratom. Aj tak sa ti budu doktori na všetko striedať, oni sú tam všetci veľmi super 👌🙏

nela17
21. aug 2022

Ahojte, ja som sa osobne stretla s oboma a velmi prijemne obe. ale mne sa este v Reprofite v Brne nestalo te by bol niekto neprijemni. vsetci su skveli odbornici a aj po ludskej stranke velmi mili.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre