Reprofit MUDr. Irina Tokareva

18. okt 2021

Ahojte. Rozhodli sme sa absolvovat ivf v reprofite brno, mate niekto skusenosti s p. doktorkou Irina Tokareva? Dakujem 🙂

martrle
18. okt 2021

Ahoj bola ste tam.uz pri nej ? Mňa preložili k nej resp.moju zložku...ale osobne ju nepoznám...no chystám sa na ket...

amina15
24. okt 2021

Ahoj.Ja som bola tiež u dr.Tokareve veľmi milá doktorka,všetko vysvetlí.

autor
25. okt 2021

@martrle
@amina15 ahojte mali sme s touto dr konzultaciu cez videohovor, taka pohodacka. Cakame na papiere pre poistovnu a pojdeme do ivf

amina15
25. okt 2021

Držím ti palce😊

autor
25. okt 2021

@amina15 dakujem. Vam sa podarilo v reprofite?

amina15
25. okt 2021

Áno.Ja som chodila najprv do Ba,3Ivf z toho 3Et,7Ketov som mala nič z toho nebolo.Potom som odišla do Brna ako samoplatca.No bola som prekvapená čo sa týka cenovo ,toľko som tam platila ako tu ma SVK s poisťovňou a plus hneď na prvý Et sa podarilo.Takže ja len naozaj odporučiť viem Brno.

autor
25. okt 2021

@amina15 jeej, super 🙂 no my chceme skusit IUI 1xkrat a ked nic tak brno ivf rovno 🙂

mariocka440
15. nov 2021

Dobre rano,
Ja s nou mam dnes konzultaciu. Boli ste aj v Brne teraz niekedy? Nie som ockovana a neviem, ako sa bude ist dat cez hranice. Mate prosim skusenost?
Dakujem

petkasaurus
15. nov 2021

@amina15 ahoj, mozem sa spytat, ktoreho lekara si mala?

amina15
15. nov 2021

@petkasaurus Ahoj.Irina Tokarevú.

petkasaurus
15. nov 2021

@amina15 ďakujem 🙂

7lenka11
17. jan 2022

Ahojte, natrafila som sa túto diskusiu. Začíname IVF liečbu v Brne a dali nás rovno k pani doktorke Tokareva. Akú sú vaše skúsenosti a dojmy s odstupom času? Vzhľadom na to, že ide o časovo a finančne náročnú liečbu, rada by som chodila k overeným odborníkom. Začali sme pôvodne v Iscare Bratislava, ale rozhodli sme sa po takmer roku odtiaľ odísť...

amina15
26. jan 2022

@7lenka11 Ahoj.Dobre si robila,ja som chodila do Ba repromedica a ľutujem,že som neišla hneď do Brna až po rokoch. Podľa mňa je jedno ,že ktorú doktorku alebo doktora máš všetky sú super,vedia čo robia.Hneď sa nám podarilo na 1 pokus.☺️ A čo sa týka finančne ja som platila tu na Svk s poisťovňou skoro tak isto jak v Reprofite ako samoplatca.

7lenka11
27. jan 2022

@amina15 Ďakujem za info. My sme chodili necelý rok do Iscare, najprv sme tam boli spokojní, ale na konci roka sme sa s mužom zhodli, že sme sa nikam neposunuli. On má diagnózu, s ktorou nás od začiatku posielajú na IVF, no doktorka v Iscare tvrdila, že to zvládneme aj bez IVF. Nakoniec sme tam stihli jedno IUI, ďalšie dve sme neabsolvovali, lebo to vychádzalo na víkend a povedali nám, že oni cez víkend nerobia. Čo som teda nepochopila. A ja nebudem do seba pchať hormóny a nakoniec mi povedia, že to máme skúsiť doma, lebo oni cez víkend nerobia.. A pritom vedeli, že prirodzene to skúšame už tretí rok.

uctovacik123
27. jan 2022

@amina15 ahoj, zaujalo ma, že si chodila do Repromedica v BA. Tam som bola aj ja, pri Dr. Petrova. Ale cyklus sme neukončili, lebo sme s manželom skončili covid pozitiv. Teraz veľmi rozmýšľam, že už tam ani nepôjdem, ale rovno Brno. Takže Brno odporúčaš, keď máš porovnať Repromedicu a Reprofit? Teraz čítam, že sa vám podarilo , gratulujem 🙂

amina15
28. jan 2022

@uctovacik123 Ahoj.Áno chodila som do Repromedica,nechala som tam strašne veľa penazí .Ja som chodila dr.Feldmárovi,vtedy ešte tam bol,ale jak som už dopočula ,že on už tam neni a ani sestrička čo tam bola.Veľmi sú milí ja som im aj verila ale jak som odišla do Reprofit vtedy som došla nato,že ja som len pozerala že aký sú milí ale že xxx.pokusov a nič z toho stále dr.len toľko povedal ,že nech schudnem asi to bude príčína,hovorila som mu však aj 100 kg ženy majú bezproblémov deti .Mala som 80 kg schudla som 10 kg zase som išla na vklad a nič z toho , v Brne keď som to povedala tak len lekár pozeral....Takže určite odporúčam jednoznačne Reprofit.Hneď sa mi podarilo prvý vklad z čoho mám krásnú dcérku.🤗

uctovacik123
31. jan 2022

@amina15 Ďakujem ti krásne za odpoveď. Cítim to rovnako, všetci veľmi milí, ale nemám vnútorný pocit, že mi pomôžu.... Tak smer Brno. Prajem ti všetko dobré a gratulujem ti ešte raz k dcérke 🙂

pietrula
14. okt 2022

@amina15 V Reprofite si bola v Brne ?

amina15
15. jan 2023

@pietrula Ahoj.Ano Reprofit Brno🤗

amina15
15. jan 2023

@uctovacik123 Diky.Podobne aj tebe a držím ti palce🤗

ona234
26. jan 2024

Ahojte, prosim doktorka Tokareve je ceska?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre