Reprofit Martin

22. nov 2023

Poprosím recenzie na CAR Reprofit MT.
Aké máte pocity z centra? Odbornosť? Atď?

sonkam
23. nov 2023

Ja som tam v septembri absolvovala ivf a som veľmi spokojná. Predtým sme boli v Helios BB tam sme absolvovali prvé ivf a 5vkladov a som rada že sme z tade už odišli lebo to bolo strašné vo všetkom. V porovnaní s heliosom je reprofit 100 a 1. Hlavne s doktorom Sakalom, on mi rovno povedal že bez všetkých vyšetrení by ma ani do ivf nepustil, všetko povysvetloval, netlačil nás do ničoho. Pri stimulácii na kazdej kontrole všetko povysvetloval, vždy vzali aj krv za čo som vďačná. Aj keď som dostala Ohss úplne super k všetkému pristupovali, nič nezabedbali. Takže za mňa spokojnosť. Teraz keď chceme riešiť vklad, som mu všetky výsledky poslala na mail a nemal problém so mnou komunikovať aj takto

autor
23. nov 2023

@sonkam Perfektné 🫶
Ja tiež uvažujem zmeniť centrum, v Heliose tiež BB sme už vyčerpali všetky embryjka z prvého IVF. Aj keď im nemám čo vytknúť mám pocit, že nejdú až tak do hĺbky problému ako by mali ale skôr idú štýlom pokus/omyl. Chcelo by to väčšieho odborníka. Čo sa týka vyšetrení máme urobené všetko - od genetiky, hematologie, reprodukčnej imunologie, …
Ešte sa chcem opýtať - čakacie doby sú aké? Čo sa týka poplatkov - dá sa to porovnať s Heliosom? Kľudne napíš aj IP

sonkam
23. nov 2023

Kľudne mi napíš správu, čakacie doby nie sú vôbec dlhé. Ja som volala a termín mi dali do týždňa, hneď sme sa dohodli a riešili ivf. Išlo to rýchlo. Ceny sú kukni na stránke majú cenník , netuším aké má Helios aktuálne, ale Reprofit zvyšoval keď sa spojili s ČR , keď prešli z Iscare na Reprofit ale stojí to za to. Majú dobrých embryologov a čo sa mi páčilo je, že si vieš pozrieť na nete vývoj a počet embryjok. Vieš koľko ich máš a v akom štádiu sa daný deň nachádzajú. A na vyšetreniach máš všetko ok??

autor
23. nov 2023

@sonkam píšem IP

zana90
23. nov 2023

My sme boli nad mieru spokojní, absolvovali sme vyšetrenia, následne IUI v októbri 2022 prvá návšteva, aktuálne končím 40 tt tehotenstva 🙂
Milý pristup, najmä dr. Sakal, pod ktorého som patrila, ja odporúčam každému, nemenila by som nase rozhodnutie

martaatram
24. nov 2023

Mna jedine mrzi ze sme o nich nevedeli skor ... pred tym 10 vkladov helios nic ... teraz 1 vklad v reprofite 🙏🏻🍀momentalne 32 tt
Presne pocit ze sa snazia hladat príčinu nastavit liecbu . Jedine co by som si dala byt tebou je genetika embryi ... ak uz mate vsetko vysetrene a nebol nikde problem ..

memorybaby
1. dec 2023

Ahoj aj ja som v MT prvy cyklus fiasko. Aktuálne som pred KET

martaatram
1. dec 2023

@memorybaby v MT ale v ktorom centre
Helios ? Alebo Iscare-Reprofit

memorybaby
1. dec 2023

@martaatram Reprofit

martaatram
1. dec 2023

@memorybaby Ale pýtala sa na to aké máš pocity z toho centra nie či sa podarilo alebo nie jasné že keď nie tak človek je nahnevaný...ja mozem porovbat a keby mi nedjboze tiez v reprofite nevyslo ale uz len pristup bol iny ...

memorybaby
1. dec 2023

@martaatram ja som mala 1 IVF v Brne v Reprogenesis a teraz 2x v Reprofite. Mam za sebou toho vela. Vsade su +-. V MT som top spokojna s lekárom a koordinátorkou. Embryologicka cele zle, lekárka cele zle , jedna recepčná cele zle. V Brne som nemala z nikoho pocit že celé zle. Každému zapasuje niekto iný 🙂

martaatram
1. dec 2023

@memorybaby tak preco si potom z brna odisla ked si bola spoko s kazdym ? Ano v mt je jedna recepcna ttosku mimo

memorybaby
1. dec 2023

@martaatram lebo mam 4 ročného syna a uz sa mi nedalo Brno točiť tak ako ked som bola sama .

martaatram
1. dec 2023

@memorybaby no verim ze pomozu 🙏🏻drzim palce 🍀

vivienn7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonka536
4. apr 2024

@sonkam Prosím vás aké vyšetrenia ste absolvovali pred IVF? Chystáme sa tiež a dnes som bola v reprofite doktorka mi povedala napríklad že imunológia je podľa nej zbytočna ale ze ak chcem mam ísť, neviem sa rozhodnúť. Poprípade ak ste boli boli ste v Nitre?

sonkam
4. apr 2024

@simonka536 boli ste v MT? Ak ako u koho? No ja pred ivf odporúčam dať si spraviť repro-imuno (ja chodím do Prešova do Adly a som spokojná) z endokrinológiu, genetiku páru a hematológiu ale takú kde robia aj syndróm lepivych doštičiek. Ono tie vyšetrenia ani jedno z nich nie sú zbytočne a už vôbec nie repro-imuno preto hlavne tam a na hematke sa nájde väčšinou problém

simonka536
4. apr 2024

@sonkam MUDr. Prochazková

simonka536
4. apr 2024

@sonkam Áno bola som v reprofit Martin dnes prvýkrát na konzultácii, boli sme už aj v Heliose na IVF a ideme na ďalšie do Reprofit, chcela som zmenu ale dnes som mala veru také zmiešané pocity pri pani doktorke 😔 mala som pocit ze nič naviac iba sup sup umelé. Ked som sa jej spýtala ci by nebola dobrá ešte ta imunologia mala som pocit ze bola otrávená zo mňa. Hematku mam urobenu

sonkam
4. apr 2024

@simonka536 no ja som chodila k doktorovi Sakalovi a teda aj som sa k nemu vždy objednávala. On sám mi povedal že do ďalšieho ivf by ma ani bez vysetreni nepustil a bol rád že mám všetky vyšetrenia a hlavne aj repro-imuno. Skúste sa dohodnúť na konzultáciu k nemu najbližšie keď pôjdete nie k doktorke ajtak pôjde o chvíľu na materskú. Na hematke máš aj syndróm lepivych doštičiek?

simonka536
4. apr 2024

@sonkam Syndróm lepivych dosticiek nemám vysetreny, mam endometriozu takže vraj to bude hlavná príčina neplodnosti a imuno je podľa nej zbytočna, najhoršie že manžel to počul a teraz sa tu somnou háda že vymýšľam že som predsa počula ze je to zbytočné, takže musím ho nejako prehovoriť 🙈🙏a tie lepive doštičky sa kde vyšetrujú?

sonkam
4. apr 2024

@simonka536 no zbytočne to isto nie je lebo môže tam sa niečo ukázať a bez liečby môžete prísť zbytočne o embryjko. Syndróm lepivych doštičiek na hematke ale nie na každej

mudickova
23. júl 2024

@simonka536 syndrom lepivych dosticiek sa vyšetruje napr v martine v ambulancii homeostazy, je to v takej malej poliklinike, lenze tam treba výmenný listok, absolvovala som to, pretoze sama sa na to liecim, cize ja mam konkrétne SPS syndróm

natal4
14. sep 2024

Ahojte, chcem sa vás žienky opýtať, či ste platili v reprofite odznova všetky vyšetrenia nanovo ak ste prešli z iného centra. My sme momentálne v Gin five a idem tam vyskúšať druhé iui, ale potom na ivf by sme chceli prejsť do Martina, keďže moc sa mi to v GF nepozdáva a mám pocit, že to iui robia dosť naslepo, keďže z vyšetrení som mala akurát tak HYFOSY a hormonálny profil. Iné vyšetreniach ani neviem či robili, keďže tam nejak viazne komunikácia .

petronela1985
14. sep 2024

@natal4 ja aj manžel sme absolvovali vyšetrenia v RF Martin v 12/2023, výsledky sme mali v 1/2024, neplatili sme za to nič. Predtým sme chodili do Gyncare Nitra, tam sme mali tiež vyšetrenia a tiež sme neplatili.

natal4
14. sep 2024

@petronela1985 my sme platili spermiogram a hyfosy, ale to sa asi platí všade, od začiatku vrátane iui nás to vyšlo presne 500€ aj s liekami.. viete mi aj povedať čo konkrétne kontrolovali ? Lebo ja keď som sa pýtala v GF, povedali len, že či sú hormóny v poriadku. Dokonca aj výsledky spermiogramu som z nich musela ťahať 😏

petronela1985
14. sep 2024

@natal4 napíšem ti správu

niky_d
15. sep 2024

@simonka536 Ja z nej mám rovnaké pocity. My sme viac krát prirodzene počali, ale zakaždým som potratila. A ona že to inak nepôjde len cez IVF. Pritom v tom čase sme ešte ani nemali všetky vyšetrenia podrobené. Teraz už máme všetko a na nič sa neprišlo, sme obaja 100% zdraví.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre